Презентація ГІС управління природними ресурсами в ЛОДА

6 серпня 2020 року спеціалісти компанії MagneticOne Municipal Technologies провели презентацію свого продукту – Геоінформаційної системи управління природними ресурсами для Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.

Виконавчий директор Компанії Володимир Подобівський представив основні функції та переваги впровадження Геоінформаційної системи для управління природними ресурсами. Геоінформаційна система призначена для забезпечення оперативності і якості роботи з просторовою інформацією у сфері управління водними та лісовими ресурсами, корисними копалинами, природоохоронними територіями, поводження з відходами.  Впровадження геоінформаційної системи має на меті здійснення інформаційного супроводу державних органів, зацікавлених підприємств, установ та організацій інформацією, необхідною для розв’язання питань сталого розвитку, а також надання доступу громадськості до інформаційної бази даних компонентів природного середовища.

Під час активної дискусії вдалося обговорити додаткові модулі та шари геоінформаційної системи. Тож попереду активна робота над ГІС та впровадження нових рішень.

Дякуємо Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації за запрошення, сподіваємося на плідну співпрацю!

Comments are closed.
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×