Стати партнером

Компанія “МагнетікВан Муніципальні Технології” надає ефективні у різних сферах управління геоінформаційні продукти високого рівня якості, технічну та маркетингову підтримку. Також працівники компанії оперативно доносять до наших партнерів актуальну інформацію про інноваційні розробки компанії, кращі практики впровадження наших продуктів, історію успішних втілень наших рішень.

ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” запрошує зацікавлені компанії приєднатися до нашої партнерської мережі. До Ваших послуг індивідуальна партнерська програма, рекламна та маркетингова підтримка, розширений доступ до ґрунтовних описів продуктів, послуг і рішень компанії “МагнетікВан Муніципальні Технології”, централізована технічна підтримка та ще чимало вигод.

Крок 1. Заповніть форму реєстрації Партнера

Заповніть форму реєстрації партнера для отримання доступу до детальних описів продуктів і рішень компанії “МагнетікВан Муніципальні Технології” та можливістю звернення до технічної підтримки із підвищеним пріоритетом.

Крок 2. Спілкування щодо партнерської співпраці

Після успішної реєстрації менеджер по роботі з партнерами сконтактує з Вами для обговорення детальних умов партнерської співпраці.

Крок 3. Укладання партнерського договору

Після визначення типу партнерства та узгодження напрямку співпраці, партнерство буде юридично закріплене в партнерському договорі між компанією та партнером.

Partner MagneticOne MT
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×