Аерофотознімання

Компанія MagneticOne Municipal Technologies надає послуги аерофотознімання з використанням пілотованих та безпілотних літальних апаратів.

Аерофотознімання – один із найпродуктивніших методів збору просторової інформації, основа для створення топографічних планів і карт, побудови тривимірних моделей рельєфу і місцевості. Аерофотознімання дає можливість отримати статичні зображення великої ділянки земної поверхні у вигляді аерофотознімка. Саме тому вона незамінна під час географічних та гідрографічних розвідок, при земле- та лісовпорядних роботах, у будівництві та сільському господарстві. Якщо при традиційному топографічному зніманні зображення місцевості створюється поступово (“від точки до точки”), то при аерофотозніманню використовують зображення, виконані аерофотоапаратами, що працюють повністю в автоматичному режимі.

 

Аерофотознімання
Аерофотознімання
Аерофотознімання

Етапи проведення та результати аерофотознімання

Аерофотознімання включає польотно-знімальний, фотолабораторний періоди та польові фотограмметричні роботи. Для отримання суцільного фотографічного зображення ділянки місцевості, аерофотознімання виконується за прямолінійними паралельними маршрутами з частковим перекриттям сусідніх аерофотознімків одного маршруту (поздовжнє перекриття) або суміжних маршрутів (поперечне перекриття), що дозволяє визначати просторові координати точок місцевості.

Аерофотознімання є проміжним етапом на шляху створення і забезпечення вихідною інформацією картографічних та ГІС-матеріалів і дозволяє отримати наступні просторові дані:

  • топографічні карти і плани масштабу від 1:500 до 1:5000;
  • цифрові моделі рельєфу із висотною точністю до 0,5 м;
  • ортофотоплани високої роздільної здатності;
  • шари для геоінформаційних систем і відповідним тематичним навантаженням різного формату;
  • віртуальні (тривимірні) моделі місцевості, створені на основі сукупності перелічених вище даних.

Використовуйте результати аерофотознімання для розробки будівельних проектів, землевпорядних і кадастрових робіт, при екологічних дослідженнях, геологічній розвідці й оцінюванні стану об’єктів нерухомості. Отримайте унікальні можливості інтенсифікації робіт та оптимального використання людських та матеріальних ресурсів.

Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×