Засновник

Руслан Савчишин – інвестор та засновник групи компаній MagneticOne Group

MagneticOne Group – група ІТ-компаній, котрі створюють продукти в різних галузях для клієнтів з усього світу. Перший бізнес – це IT-компанія MagneticOne, яка згодом перетворилась на групу компаній MagneticOne Group. Станом на сьогодні MagneticOne Group налічує більше 10 компаній та продовжує рости. Серед них:

MagneticOne Municipal Technologies, засновник компанії. Компанія, що реалізує сучасні рішення для підвищення ефективності роботи муніципалітетів шляхом впровадження геоінформаційних технологій.

Як засновник, відповідальний за стратегічне планування та розвиток компанії, прийняття ключових рішень та управління ресурсами компанії.

Руслан Савчишин також є інвестором у 13 українських стартапах та інвестує в українські стартапи у сферах агро, медицини, аналізу великих даних, штучного інтелекту та інших. Він також є засновником MagneticOne Ventures – венчурного фонду, який інвестує у технологічні компанії на ранніх етапах. Головний інтерес – представляти компанії, які потребують початкового фінансування та консультування перспективних команд. У той же час MagneticOne Ventures може пропонувати фінансування та долговий капітал для компаній різних типів та розмірів, що варіюються від добре встановлених бізнесів до підприємців, чиї ідеї або мають унікальне місцеве значення або можуть потенційно вирости у світовий клас бізнесу.

Керівник Громадської спілки “Рада бізнесу Тернопілля”. Це громадське об’єднання бізнесменів Тернополя, основною метою якого є захист законних прав, економічних, соціальних, творчих, наукових та культурних інтересів своїх членів.

Співзасновник школи “ThinkGlobal” – це мережа інноваційних шкіл, яка прагне забезпечити освіту нового рівня. Їхня мета – виховувати потужних людей з новим мисленням, які зможуть змінювати себе, своє оточення, країну та глобальний світ. Школа пропонує свою авторську програму навчання, яка дає дитині колосальні знання і спрямована на майбутнє. Вони виховують топ-менеджерів, архітекторів соціальних систем, людей інтелектуального впливу, творців сенсів, підприємців та урядовців. 

Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×