Створення інтерактивної карти

Компанія MagneticOne Municipal Technologies надає послуги зі створення інтерактивних веб-карт для потреб державних органів влади у сфері управління природними ресурсами, сільським, лісовим та водним господарством, управління інженерною, транспортною інфраструктурою та населеними пунктами.

Інтерактивна карта – це інноваційний веб-ресурс, користувачі якого можуть переглядати, редагувати та аналізувати просторові дані за допомогою звичайного веб-браузера. Для роботи з інтерактивною картою користувачу не потрібні спеціалізовані програмне забезпечення та кваліфікація ГІС-фахівця, досить наявності веб-браузера та підключення до мережі Інтернет.

В інтерактивній карті представляється картографічна інформація, зміст якої викладений пошарово з можливістю підключення до відображення різноманітних шарів тематичної інформації та редагування змісту. Ефективність використання інтерактивних карт досягається внаслідок гнучкої бази даних. Вона може містити довідкову інформацію у вигляді текстових описів об’єктів, числових даних, фотографій, графіків, діаграм тощо.

Інтерактивні карти містять максимально повний набір функцій, доступних у настільних ГІС: навігація по карті, редагування даних, маніпуляція векторними шарами карти, просторовий аналіз, адресний пошук, геокодування та багато іншого.

Створення інтерактивної карти
Створення інтерактивної карти
Створення інтерактивної карти
Створення інтерактивної карти

Використовуйте переваги інтерактивних карт для ефективних управлінських рішень

  • комбінуйте тематичні шари інтерактивної карти з метою виявлення причинно-наслідкових зв’язків і закономірностей;
  • працюйте з атрибутивними даними інтерактивної карти для виявлення важливих особливостей об’єктів і територій;
  • з легкістю читайте інтерактивно-привабливі електронні карти, отримуйте нові можливості аналізу просторових даних;
  • управляйте доступом до картографічної інформації та спільно працюйте з просторовими даними у мережі Інтернет;
  • здійснюйте збір даних в польових умовах за допомогою мобільного пристрою (смартфона, планшета) в режимі реального часу.
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×