Створення інтерактивної карти

Компанія “МагнетікВан Муніципальні Технології” надає послуги зі створення інтерактивних вебкарт для потреб державних органів влади у сфері управління природними ресурсами, сільським, лісовим та водним господарством, управління інженерною, транспортною інфраструктурою та населеними пунктами.

Інтерактивна карта – це інноваційний вебресурс, користувачі якого можуть переглядати, редагувати та аналізувати просторові дані за допомогою звичайного веббраузера. Для роботи з інтерактивною картою користувачу не потрібні спеціалізовані програмне забезпечення та кваліфікація ГІС-фахівця, досить наявності веббраузер та підключення до мережі Інтернет.

В інтерактивній карті представляється картографічна інформація, зміст якої викладений пошарово з можливістю підключення до відображення різноманітних шарів тематичної інформації та редагування змісту. Ефективність використання інтерактивних карт досягається внаслідок гнучкої бази даних. Вона може містити довідкову інформацію у вигляді текстових описів об’єктів, числових даних, фотографій, графіків, діаграм тощо.

Інтерактивні карти містять максимально повний набір функцій, доступних у настільних геоінформаційних системах: навігація по карті, редагування даних, маніпуляція векторними шарами карти, просторовий аналіз, адресний пошук, геокодування та багато іншого.

Управління комунальним господарством
Створення інтерактивної карти

Переваги використання інтерактивної карти:

  • комбінуйте тематичні шари інтерактивної карти з метою виявлення причинно-наслідкових зв’язків і закономірностей;
  • працюйте з атрибутивними даними інтерактивної карти для виявлення важливих особливостей об’єктів і територій;
  • з легкістю читайте інтерактивно-привабливі електронні карти, отримуйте нові можливості аналізу просторових даних;
  • управляйте доступом до картографічної інформації та спільно працюйте з просторовими даними у мережі Інтернет;
  • здійснюйте збір даних в польових умовах за допомогою мобільного пристрою (смартфона, планшета) в режимі реального часу.

Продукти ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології”

Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×