Оцифрування карт та аерофотознімків

Компанія MagneticOne Municipal Technologies пропонує послуги оцифрування картографічних матеріалів різної складності з паралельним утворенням пов’язаної з графічними об’єктами атрибутивної бази даних. У результаті Ви отримуєте векторне картографічне зображення, яке слугує фундаментом для створення повноцінної геоінформаційної системи.

Оцифрування є процесом переведення об’єктів, відображених на фізичних або сканованих паперових картах у належним чином розміщені точки, лінії та полігони у середовищі геоінформаційних систем. Оцифрування є дещо відмінним від сканування, яке є автоматичним чи напівавтоматичним процесом переведення всієї карти у цифровий формат. При оцифруванні карт, планів, аерофотознімків точки, лінії та полігони автоматично перетворюються у векторні дані або за допомогою складного програмного забезпечення, або напівавтоматично переводяться відповідальним спеціалістом (техніком, картографом). Завдяки попередньому означенню об’єктів, що мають бути переведені у векторний формат, створюється векторне (цифрове) відображення обраних даних.

Оцифрування карт та аерофотознімків
Оцифрування карт та аерофотознімків

Відчуйте вигоди від користування цифровими картами

  • зменшуйте матеріальні витрати пов’язані з оновленням і друком карт, дотриманням відповідних умов їх зберігання (вологість, освітленість тощо), звільняйте приміщення, де раніше зберігалися картографічні матеріали;
  • оперативно редагуйте та оновлюйте дані на карті;
  • забезпечуйте швидкий обмін інформацією та відповідними базами даних;
  • отримуйте доступ до електронних карт з будь-якого гаджета (смартфона, планшета тощо) та в будь-який момент часу;
  • з легкістю читайте електронну карту, оперуйте векторними шарами мапи, здійснюйте швидкий пошук у великих об’ємах просторової інформації.
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×