Партнеру про нас

Пріоритетним завданням компанії MagneticOne Municipal Technologies є побудова довготермінових та взаємовигідних партнерських відносин, які дають можливість надавати Клієнтам найбільш комплексний і якісний продукт. Компанія віддана своїй справі та із відданістю ділиться усіма новинками з Партнерами, щоб разом йти вперед і досягати успіху. Ми цінуємо наших Партнерів і завжди відкриті для співпраці, ми щиро раді новим ідеям та можливостям!

Разом з тим наші Партнери — це стабільні, передові компанії, лідери у галузі геоінформаційних технологій. Завдяки цьому ми гарантуємо якість наданих нами послуг і функціональність наших ГІС-продуктів.

Вигоди для Партнера

 • можливість відкрити новий напрямок бізнесу
 • отримання стабільного доходу від партнерських взаємовідносин у вигляді 20% від продажу ГІС-продуктів
 • оперативна та всестороння підтримка партнерського бізнесу
 • відсутність обмежень для старту співпраці

Форми партнерства

Оскільки сфера геоінформаційних технологій одна із найбільш динамічних та технологічних галузей сучасності, то головне завдання індивідуального партнерства полягає в об’єднанні наших сильних сторін – особистої, професійної та управлінської. Партнер у такому випадку це командний гравець, це перший член нашої спільної команди, з яким можна досягти синергії. Разом з тим партнер приймає на себе частину обов’язків і відповідальності відповідно до своїх сильних сторін.

Постійне спілкування з партнером-однодумцем – це шлях до продукування спільних ідей, творчості і захопленість справою, розуміння і підтримка у важких бізнес-ситуаціях. Для нас кожен наш партнер – це джерело стратегічних ключових компетенцій, які формують конкурентну перевагу нашої компанії, це джерело впевненості в успіху нашої спільної справи при досягненні поставлених цілей.

Ця форма партнерства є ідеальним варіантом у випадку, якщо Ви маєте справу з територіальним управлінням, землеустроєм та кадастром, містобудуванням та раціональним використанням природних ресурсів. Знаючи потреби клієнта, Ви зможете порекомендувати йому якісне рішення, отримати його подяку і нашу партнерську винагороду. Щоб стати індивідуальним партнером, достатньо зареєструватися в партнерській програмі на сайті.

Основною метою діяльності компанії MagneticOne Municipal Technologies є забезпечення зростаючих потреб суспільства в усіх видах географічної інформації, підвищення ефективності застосування геопросторових даних та геоінформаційних технологій в інтересах сталого розвитку суспільства. Це завдання сьогодні не можливо реалізувати шляхом об’єднання зусиль лише окремих осіб-однодумців. Такі глобальні цілі потребують інтеграції цілих компаній.

Компанія MagneticOne Municipal Technologies шукає партнерів для плідної співпраці у галузі ГІС-індустрії, ініціації спільних ГІС-проектів, обговорення подій, трендів та проблем розвитку геоінформатики та підвищення професійного рівня ГІС-спеціалістів, сприяє налагодженню конструктивного діалогу між представниками компаній вендорів, створює умови для спільного втілення у життя геоінформаційних продуктів.

У сфері маркетингу ми пропонуємо компаніям, які працюють у сфері “business to business” об’єднати зусилля і можливості для спільного просування наших продуктів і рішень.

Спільне просування передбачає:

 • вироблення чіткої стратегії потреб цільової аудиторії, отримання інформації про їх поведінку і мотивацію при прийнятті рішень через створення умов для успішної комунікації;
 • спільне створення унікальних рішень і пропозицій, які відповідатимуть потребам споживача ГІС-продуктів, матимуть конкурентні переваги у порівнянні з іншими, представленими на ринку;
 • обґрунтування пропозицій унікальних цінностей (ексклюзивні послуги, продукти і рішення);
 • перехід від одноразових успішних угод до тривалої взаємовигідної співпраці, заснованій на взаємній довірі.

Ця форма партнерства створена для компаній-розробників програмного забезпечення геоінформаційних систем і програмних засобів (векторизаторів растрових зображень, пакетів обробки даних інженерно-геодезичних розвідок та інженерного проектування, просторового аналізу і моделювання, програмних засобів обробки даних дистанційного зондування, довідково-картографічних систем, ГІС-в’юверів тощо), які вмонтовують продукти та ідеї компанії MagneticOne Municipal Technologies у свої рішення, задля підвищення якості управлінських рішень.

Компанія MagneticOne Municipal Technologies в рамках технологічного партнерства пропонує компаніям, які використовують наші рішення наступне:

 • пріоритетну технічну підтримку;
 • пріоритетний технічний ГІС-консалтинг і допомогу при інтеграції з продуктами компанії;
 • розширений доступ до технічної інформації по продуктах і послугах MagneticOne Municipal Technologies, взаємне тестування, створення і просування спільних продуктів і рішень;
 • створення продуктів та оптимізацію рішень на вигідних умовах;
 • допомога партнеру у просуванні продуктів у вигляді спільних маркетингових активностей.

Саме тому ми будемо раді розглянути пропозиції інтеграції від компаній, які займаються розробкою та впровадженням геоінформаційних технологій в усі сфери життя суспільства.

Одним із завдань, яке ставить перед собою компанія МagneticOne Municipal Technologies, є просторове розширення діяльності Компанії по всій території України та поза її межами. Регіональне партнерство особливий вид співпраці, покликаний забезпечувати впізнаваність роботи компанії та ефективності її продуктів в усіх регіонах України.
Ми шукаємо партнерів, які могли б представляти наші інтереси та просувати наші продукти в межах конкретно визначених територіальних одиниць. До прикладу, регіональним представником Компанії, з допомогою якого ми реалізовуємо свої Рішення на території міста Львова та Львівської області є ТзОВ «Технічно-стандартизаційний інститут» в особі директора Орловського Костянтина.

Коротка інформація 

×