Відгуки клієнтів

Геоінформаційна система “Інтерактивна карта природно-заповідного фонду Тернопільської області”

Замовник: управління екології та природних ресурсів ТОДА

Дата впровадження: грудень 2023 року

Результати:

В ході надання послуг ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” було реалізовано низку заходів із забезпечення роботи та функціонування геоінформаційної системи, в тому числі відновлення роботи ESRI ArcGIS після винекнення збоїв, усунення проблем викликаних некоректною експлуатацією, створення архівів інсталяційних пакетів та налаштувань для відновлення програмного забезпечення.
Додатково було проведено моніторинг роботи серверу, ступення його завантаження та справності роботи служб і сервісів відповідно до умов функціонування. Спеціалістами компанії було здійснено резервне копіювання та відновлення системи.

Протягом часу надання послуг щодо технічного супроводу геоінформаційної системи “Інтерактивна карта природо-зповідного фонду Тернопільської області” ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” проявило відповідальність, уважність до потреб замовника та компетентність.
Управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації підтверджує якість наданих послуг та рекомендує ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології”як надійного партнера та професіонала в сфері геоінформаційних технологій.

Геопортал “Зони затоплення для басейну р.Уж та зони ризику для м. Ужгород”

Замовник: Державне агенство водних ресурсів України

Дата впровадження: січень 2024 року.

Результати:

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса підтверджує якість наданих компанією-розробником послуг. Створений геопортал дозволив забезпечити облік поверхневих водних об’єктів та відображення інформації про водогосподарський комплекс р.Уж з технічними характеристиками гідротехнічних споруд (ГТС) із їх просторовим розташуванням, а також змоделювати зони затоплення для басейну р.Уж та зон ризику для м.Ужгород паводками 0,2%,1,0%,2,0%,5,0% та 10% ймовірності.

Завдяки реалізації геопорталу стало можливим ефективніше планування дій з попередження надзвичайним ситуацій, а також  своєчасного регування на потенційні загрози.

Співпраця з ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” стала черговим кроком у забезпеченні безпеки, зокрема міста Ужгород, від потенційних ризиків затоплення.

 

Геоінформаційна система Кам’янець-Подільської територіальної громади

Замовник: Кам’янець-Подільська міська рада.

Дата впровадження: грудень 2023 року

Результати:

Геоінформаційна система Кам’янець-Подільської міської громади представляє собою комплексну картографічну платформу, яка містить нормалізовану інформацію з Державного земельного кадастру, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Публічної кадастрової карти та Державного реєстру судових рішень. Платформа має весь необхідний функціонал для візуалізації повного та актуального земельного банку громади та достовірних параметрів земельних ділянок, що забезпечує якісну роботу працівників Відділу з питань регулювання земельних відносин.

У процесі впровадження геоінформаційної системи, ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” проявило відповідальність, уважність до потреб замовника та компетентність у використанні сучасних технологій у роботі. Всі умови договору були виконані належним чином, вчасно, якісно та в повному обсязі. Виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради рекомендує ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” як надійного виконавця та професіонала у сфері геоінформаційних систем.

 

Геоінформаційна система Чортківської територіальної громади

Замовник: Чортківська міська рада

Дата впровадження: вересень 2023 року

Результати:

ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” на замовлення Чортківської міської ради згідно Договору купівлі-продажу № 142 від 25 березня 2021 року здійснювали постачання серверного обладнання (код ДК 021:2015: 48820000-2 – Сервери).

В ході постачання товару постачальником було успішно та у визначені терміни здійснено постачання серверного обладнання належної якості та в кількості відповідно до договору. Постачальник зарекомендував себе як надійний виконавець, який здатний швидко реагувати на потреби клієнта та проводити yci закупiвельнi процедури належним чином та без затримок.

Надані виконавцем послуги відповідають усім, поставленим у технічному завданні, вимогам та містять всі необхідні функції для оптимізації роботи фахівців відділу.

Зважаючи на вищенаведене, всі умови договору були виконані належним чином, вчасно, якісно та в повному обсязі. У процесі спільної роботи працівники ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” продемонстрували глибоку компетентність у галузі геоінформаційних технологій та високий професіоналізм.

Геоінформаційна система Коростенської територіальної громади

Замовник: Коростенська сільська рада

Дата впровадження: жовтень 2023 року

Результати:

У рамках співпраці Управління земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради та компанії-виконавця ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології”, відповідно до договору №12 від 07.06.2023 – «Послуги оновлення геоінформаційної системи земельного кадастру Коростенської міської територіальної громади» – виконавцем було здійснено оновлення геоінформаційної системи земельного кадастру Коростенської міської територіальної громади.

Виконавець забезпечив якісне оновлення та завантаження бази даних земельних ділянок з державних реєстрів у формат бази геоданих геоінформаційної системи Коростенської територіальної громади побудованої на основі ліцензованого програмного забезпечення геоінформаційної системи ESRI ArcGIS. Додатково було реалізовано підсистему моніторингу стану землекористування у якості зведеної інформаційної панелі – дашборду, що забезпечує Управління якісною інфографікою про стан землекористування в громаді.

Геоінформаційна система Байковецької територіальної громади

Замовник: Байковецька сільська рада

Дата впровадження: січень 2022 року

Результати:

Адресний реєстр Байковецької територіальної громади призначений для автоматизації процесів ведення реєстру адрес, присвоєнню нових назв вулиць та нумерції будівель, внесення змін до даних про наявні вулиці та будівлі, підтримки актуальності та документованості адрес нерухомого майна, вулиць і інших іменованих об’єктів, формування записів в базі даних містобудівного кадастру про документи, що підтверджують присвоєння або зміну адреси та збереження їх сканованих копій.

Під час впровадження модулю адресного реєстру, ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” проявили відповідальність, уважність до потреб замовника та компетентність у використанні сучасних технологій у роботі. Усі умови договору були виконані належним чином, вчасно, якісно та в повному обсязі. Байковецька сільська рада рекомендує ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” як надійного виконавця та професіонала у наданні послуг зі створення адресного реєстру територіальної громади.

Геоінформаційна система Мамалигівської територіальної громади

Замовник: Мамалигівська сільська рада

Дата впровадження: березень 2023 року

Результати:

У встановлений строк ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” (далі – Постачальник) здійснили постачання відповідного програмного забезпечення ArcGIS Enterprise Standard Up to Four Cores Perpetual License та ArcGIS Enterprise Creator Perpetual License згідно з вимогами Замовника та відповідно до специфікації. Постачальник зарекомендував себе як надійний виконавець, який здатний швидко реагувати на потреби Замовника та проводити yci закупiвельнi процедури належним чином та без затримок.

Цим листом підтверджуємо, що всі умови договору були виконані належним чином, вчасно, якісно та в повному обсязі, отримане програмне забезпечення повністю відповідає технічним і якісним характеристикам.

Геоінформаційна система Трибухівської територіальної громади

Замовник: Трибухівська сільська рада

Дата впровадження: квітень 2023 року

Результати:

В ході надання послуг організацією виконавцем ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” було створено та наповнено базу даних земельних ділянок геоінформаційної системи Трибухівської територіальної громади побудованої на основі ліцензованого програмного забезпечення  геоінформаційної системи ESRI ArcGIS. Впроваджена геоінформаційна система забезпечує реалізацію державної політики у сфері управління земельними ресурсами громади, візуалізацію повного та актуального земельного банку громади та достовірних параметрів земельних ділянок, автоматизує діяльність землевпорядника, дозволяє здійснювати моніторинг орендарів земельних ділянок, термінів дії оренди, судових справ тощо.

Вдячні колективу ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” за своєчасні консультації, доброзичливе та відповідальне ставлення та допомогу працівникам Відділу земельних ресурсів, архітектури та містобудування Трибухівської сільської ради в освоєнні нових навичок роботи з геоінформаційною системою.

Геоінформаційна система Мамалигівської територіальної громади

Замовник: Мамалигівська сільська рада

Дата впровадження: березень 2023 року

Результати:

Мамалигівська сільська рада підтверджує, що між ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” та Мамалигівською сільською радою Чернівецької області було підписано договір №58/2023 від 07.03.2023 року, предметом якого було постачання товару: Програмне забезпечення, код 48320000-7 «Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями» за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник».

У встановлений строк ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” (далі – Постачальник) здійснили постачання відповідного програмного забезпечення ArcGIS Enterprise Standard Up to Four Cores Perpetual License та ArcGIS Enterprise Creator Perpetual License згідно з вимогами Замовника та відповідно до специфікації. Постачальник зарекомендував себе як надійний виконавець, який здатний швидко реагувати на потреби Замовника та проводити yci закупiвельнi процедури належним чином та без затримок.

Геоінформаційна система Золочівської територіальної громади

Замовник: Золочівська міська рада

Дата впровадження: липень 2023 року

Результати:

Геоінформаційна система управління управління земельними ресурсами представляє собою комплексну картографічну платформу, яка містить нормалізовану інформацію з Державного земельного кадастру, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Публічної кадастрової карти та Державного реєстру судових рішень. Платформа має весь необхідний функціонал для візуалізації повного та актуального земельного банку громади та достовірних параметрів земельних ділянок, що забезпечує якісну роботу працівників відділу земельних відносин.

Варто відзначити те, що, під час створення вищезгаданої геоінформаційної системи, виконавець реалізував необхідний для роботи земельного відділу функціонал, а саме внесення інформації про земельні ділянки до геоінформаційної системи шляхом завантаження обмінних файлів, що значно спростило облік стану землекористування у громаді та значно оптимізувало роботу працівників.

Геоінформаційна система Коростенської територіальної громади

Замовник: Виконавчий комітет Коростенської міської ради Відділ архітектури та містобудування 

Дата впровадження: вересень 2023 року

Результати:

Спеціалісти ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” якісно здійснили сканування, масштабування, калібрування та просторову прив’язку растрової топографічної зйомки попередніх років у масштабі 1:500 растрової документації (планшети містобудівної документації у кількості 486 шт. та лавсани у кількості 440 шт.), а також забезпечили повноцінне завантаження векторної топографо-геодезичної основи міста Коростеня у масштабі 1:500 у формат бази геоданих. Виконані роботи забезпечили Відділ містобудування та архітектури та Виконавчий комітет Коростенської міської ради достовірними відомостями, необхідними для здійснення містобудівної діяльності.

Надані виконавцем послуги відповідають усім, поставленим у технічному завданні, вимогам та містять всі необхідні функції для оптимізації роботи фахівців Відділу.

Геоінформаційна система Топорівської територіальної громади

Замовник: Топорівська сільська рада

Дата впровадження: липень 2023 року

Результати:

У геоінформаційній системі Топорівської територіальної громади міститься комплексна інформація з Державного земельного кадастру, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Публічної кадастрової карти, карти нормативно-грошової оцінки земель громади (растрові та векторні дані), карти розпаювання (растрові та векторні дані) тощо. Геоінформаційна система має весь необхідний функціонал для візуалізації повного та актуального земельного банку громади та достовірних параметрів земельних ділянок, що забезпечує якісну роботу працівників Топорівської територіальної громади.

У процесі впровадження геоінформаційної системи, ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” проявили відповідальність, уважність до потреб замовника та компетентність у використанні сучасних технологій у роботі.

Геоінформаційна система Антонінської територіальної громади

Замовник: Антонінська селищна рада 

Дата впровадження: вересень 2023 року

Результати:

Головна мета створення Модуля “Адресний реєстр” геоінформаційної системи Антонінської територіальної громади – автоматизація роботи селещної ради у сфері управління громадою.

Модуль “Адресний реєстр” на основі програмного базового забезпечення геоінформаційної системи ESRI ArcGIS представляє собою картографічний додаток, головне призначення якого – комфортне та оперативне управління об’єктами адресації.

Хочеться відзначити, що при розробці вищезгаданої геоінформаційної системи, виконавець успішно реалізував необхідний функціонал  для Антонінської селищної територіальної громади. Зокрема, він забезпечив наповнення модулю адресного реєстру геоінформаційної системи, внесення інформації реєстру вулиць, реєстру будівель та споруд, з внесенням геометрії, що значно полегшить облік та автоматичне архівувавння даних.

Під час впровадження геоінформаційної системи, ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” вивило високий рівень відповідальності, уважності до потреб замовника та компетентності у використанні сучасних технологій. Усі умови договору були виконані належним чином, якісно, вчасно та в повному обсязі.

Геоінформаційна система Монастириської міської територіальної громади

Замовник: Монастириська міська рада

Дата впровадження: серпень 2023 року

Результати:

Геоінформаційна система Монстириської територіальної громади представляє собою комплексну картографічну платформу, яка містить нормалізовану інформацію з Державного земельного кадастру, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Публічної кадастрової карти, Державного реєстру судових рішень та низки інших державних реєстрів. Платформа має весь необхідний функціонал для візуалізації повного та актуального земельного банку громади та достовірних параметрів земельних ділянок, що забезпечує якісну роботу працівників Монстириської міської ради.

Вкрай необхідно було усунути основний недолік земельного обліку громади – інформація не повинна залежати від окремих працівників, а повинна бути зосереджена в одному місці і бути легкодоступною та зручною для використання не тільки для досвідчених працівників з багаторічним досвідом за спиною, але й для молодних працівників після відповідної підготовки. Це було б неможливо без впровадження відповідного програмного забезпечення для накопичення земельно-облікової інформації та ефективного її використання.

Варто відзначити те, що під час створення вищезгаданої геоінформаційної системи, виконавець реалізував необхідний для роботи Монстириської міської ради функціонал.

Геопортал містобудівного кадастру Хмельницької області

Замовник: Відділ містобудування та архітектури Хмельницької ОДА

Дата впровадження: червень 2023 року

Результати:

Виконавцем протягом терміну дії договору відповідно до технічного завдання було проведено моніторинг роботи серверного обладнання, ступеня його завантаження та справності роботи служб і сервісів відповідно до умов функціонування. Спеціалістами компанії  було налаштовао віртуалізацію, резервне копіювання даних та відновлення систем та роботи програмного забезпечення після збоїв. Було проведено комплекс заходів із забезпечення роботи та функціонування спеціалізованого програмного забезпечення, а саме: відновлення роботи спеціалізованого програмного забезпечення Esri ArcGIS після винекнення збоїв, усунення проблем викликаних некоректною експлуатацією, перевірку та виправлення помилок у налаштуваннях ArcGIS Server, створення архівів інсталяційних пакетів та налаштувань для відновлення програмного забезпечення.

Протягом виконання умов договору з технічного супроводу геоінформаційної системи містобудівного кадастру Хмельницької області ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” проявили відповідальність та компетентність. Відділ містобудування та архітектури Хмельницької областної державної адміністрації рекомендує ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” як надійного виконавця у сфері інформаційних технологій.

Геоінформаційна система Коропецької територіальної громади

Замовник: Коропецька селищна рада

Дата впровадження: травень 2023 року

Результати:

Геоінформаційна система Коропецької територіальної громади представляє собою комплексну картографічну платформу, яка містить нормалізовану інформацію з Державного земельного кадастру, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Публічної кадастрової кадри, Державного реєстру судових рішень та низки інших державних реєстрів. Платформа має весь необхідний функціонал для візуалізації повного та актуального землельного банку громади та достворіних параметрів земельних ділянок, що забезпечує якісну роботу працівників Коропецької селищної ради.

Під час впровадження геоінформаційної системи, ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” виявило високий рівень відповідальності, уважності до потреб замовника та компетентості у використанні сучасних технологій. Усі умови договору були належним чином виконані вчасно, якісно та повністю.

Коропецька територіальна громада рекомендує ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” як надійного виконавця та професіонала у галузі геоінформаційних систем.

Геоінформаційна система Бучацької територіальної громади

Замовник: Бучацька міська рада

Дата впровадження: березень 2023 року

Результати:

ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” на замовлення Бучацької міської ради згідно Договору №06-23 від 01.02.2023 року здійснювали створення геоінофрмаційної системи Бучацької міської територіальної громади.

Впроваджена геоінформаційна система забезпечує реалізацію державної політики у сфері містобудування та архітектури, надає доступ до інформації розробника – Бучацької міської ради, забезпечує візуалізацію повного та актуального земельного банку громади та достовірних параметрів земельних ділянок, автоматизує процеси ведення реєстру адрес, адресного плану населених пунктів громади, реєстру вулиць і споруд, що адресуються, реєстру документів, що підтверджують факт надання адреси, присвоєння та надання адреси будівлям.

Під час спільної роботи працівники ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” продемонстрували компетентність у сфері геоінформаційних технологій та високий рівень професіоналізму. Результат роботи підтверджує високу кваліфікацію команди-виконавця, завдання були якісно та в повному об’ємі, з дотриманням технічних вимог і встановлених термінів.

Геоінформаційна система Староушицької територіальної громади

Замовник: Староушицька селищна рада

Дата впровадження: січень 2023 року

Результати:

ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” відповідно до Договору №198 від 05 грудня 2022 року – послуги з придбання програмного забезпечення для ведення містобудівного/земельного кадастру Староушицької громади, успішно та у визначені терміни  постачання програмного забезпечення.

Під час надання послуг ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” зарекомендували себе як надійний виконавець, який зданий вчасно, оперативно та якісно вирішувати проблемні моменти, пов’язані з процесом постачання програмного забезпечення.

ГІС-спеціалісти компанії вже приступили до розробки програмного забезпечення, яке дозволяє візуалізувати земельний кадастр Староушицької територіальної громади.

Даним листом підтверджуємо, що всі умови  договору були  виконані належним чином, вчасно, якісно та в повному обсязі, отримане програмне забезпечення повністю відповідає технічним і якісним характеристикам.

Геоінформаційна система Дрогобицької територіальної громади

Замовник: відділ цифровізації, інформаційної політики та комунікацій виконавчого комітету Дрогобицької міської ради

Дата впровадження: січень 2023 року

Результати:

Відповідно до Договору №127/22 від 08 листопада 2022 року – Послуги постачання програмної продукції для дорозгортання геоінформаційної системи містобудівного кадастру Дрогобицької територіальної громади (ДК 021-2015: 48320000-7 – Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями), успішно та у визначені терміни постачання програмного забезпечення.

Під час надання послуг ТОВ”МагнетікВан Муніципальні Технології” зарекомендували себе як надійний виконавець, який здатний вчасно, оперативно та якісно вирішувати проблемні моменти, пов’язані з процесом постачання програмного забезпечення.

Даним листом підтверджуємо, що всі умови договору були виконані  належним чином, вчасно, якісно та в повному обсязі, отримане програмне забезпечення повністю відповідає технічним і якісним характеристикам.

Геоінформаційна система Підберізцівської громади

Замовник: Підберізцівська сільська рада

Дата впровадження: серпень 2022 року

Результати:

Геоінформаційна система Підберізцівської територіальної громади представляє собою комплексну картографічну платформу, яка містить нормалізовану інформацію з Державного земельного кадастру, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Публічної кадастрової карти, Державного реєстру судових рішень та низки інших державних реєстрів.

Платформа має весь необхідний функціонал для візуалізації повного та актуального земельного банку громади та достовірних параметрів земельних ділянок, що забезпечує якісну роботу працівників відділу з питань регулювання земельних відносин Підберізцівської сільської ради.

У процесі впровадження геоінформаційної системи, ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” проявили відповідальність,  уважність до потреб замовника та компетентність у використанні сучасних технологій у роботі. Всі умови договору були виконані належним чином, вчасно, якісно та в повному обсязі. Відділ з питань регулювання земельних відносин Підбезізцівської сільської ради рекомендую ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” як надійного виконавця та професіонала у сфері геоінформаційних технологій.

Геоінформаційна система Смілянської громади

Замовник: Смілянська міська рада

Дата впровадження: грудень 2022 року

Результати:

Геоінформаційна система Смілянської триторіальної громади містить нормалізовану комплексну інформацію з Державного земельного кадастру, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Публічної кадастрової карти, Державного реєстру судових рішень та низки інших державних реєстрів. Таким чином земельний кадастр забезпечує можливість здійснювати повний аудит та аналіз земельних ресурсів громади, формувати аналітичні звіти і найголовніше, виявляти ризики щодо порушень законодавства, ухилянь від сплати оренди, що призводить до втрат із бюджету громади.

У процесі впровадження компоненту в геоіфнормаційну систему, ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” проявили відповідальність, уважність до потреб замовника та компетентність у використанні сучасних технологій у роботі. Всі умови договору були виконані належним чином, вчасно, якісно та в повному обсязі. Управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста виконавчого комітету Смілянської міської ради рекомендує ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” як надійного виконавця та професіонала у сфері геоінформаційних технологій.

Геоінформаційна система містобудівного кадастру Чортківської міської громади

Замовник: Чортківська міська рада

Дата впровадження: квітень 2021 року

Результати:

ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” на замовлення Чортківської міської ради згідно  договору №173 від 20.04.2021 здійснювали створення компонентів геоінформаційної системи містобудівного кадастру Чортківської міської ради, завантаження та наповнення баз геопросторових даних геоінформаційної системи містобудівного кадастру.

В ході надання послуг виконавцем ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” було здійснено розробку компонентів геоінформаційної системи:
1) підсистему візуалізації та моніторингу стану завтердження містобудівної документації (містобудівний кадастр);

2) підсистему “Особистий кабінет архітектора”;

3) підсистему “Єдиний адресний реєстр”. Впроваджена геоінформаційна система забезпечує реалізацію державної політики у сфері містобудування та архітектури, надає доступ до публічної інформації розпорядника – Відділу архітектури та містобудівного кадастру Чортківської міської ради, забезпечує автоматизацію розгляду звернень громади у сфері містобудування тощо.

Під час спільної роботи працівники ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” продемонстрували компетентність у сфері геоінформаційних технологій та високий рівень професіоналізму. Результат роботи підтверджує високу кваліфікацію команди-виконавця, завдання були виконані якісно та в повному об’ємі, з дотриманням технічних вимог і встановлених термінів.

Геоінформаційна система Городоцької територіальної громади

Замовник: Городоцька міська рада

Дата впровадження: грудень 2021 року

Результати:

В рамках надання послуг виконавцем ТОВ “МагнітікВан Муніципальні Технології” було розроблено та наповнено наступні модулі геоінформаційної системи – підсистема  візуалізації містобудівної документації і моніторингу стану затвердження містобудівної документації (містобудівний кадастр), підсистема “Єдиний адресний реєстр”, підсистема “Реєстр комунального майна”, підсистема “Земельний кадастр”, підсистема “Особистий кабінет”.

Впровадження геоінформаційної системи та її компонентів  забезпечило автоматизацію діяльності  міської ради у галузі управління містобудівною діяльністю та земельними ресурсами, створило умови для наповнення та актуалізації адресного реєстру та реєстру комунального майна Городоцької територіальної громади.

Під час спільної роботи працівники ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” продемонстрували компетентність у галузі геоінофрмаційних технологій та високий рівень професіоналізму. Результат роботи підтверджує високий рівень кваліфікації команди-виконавця, завдання було виконано якісно та в повному об’ємі, з дотриманням технічних вимог і встановлених термінів, а також відповідає очікуванням замовника.

Геоінформаційна система Новослобідської громади

Замовник: Новослобідська сільська рада

Дата впровадження: серпень 2022 року

Результати:

Геоінформаційна система Новослобідської сільської ради представляє собою комплексну картографічну платформу, яка містить нормалізовану інформацію з Державного земельного кадастру, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Публічної кадастрової карти та низки інших державних реєстрів. Платформа має весь необхідний функціонал для візуалізації повного та актуального земельного банку громади та достовірних параметрів земельних ділянок, що забезпечує якісну роботу працівників Новослобідської сільської ради.

Варто відзначити те, що під час створення вищезгаданої геоінформаційної системи, виконавець реалізував необхідний для роботи Новослобідської сільської ради функціонал, а саме внесення інформації про земельні ділянки до геоінформаційної системи шляхом завантаження обмінних файлів, що значно спростило облік стану землекористування у громаді та значно оптимізувало роботу працівників.

У процесі впровадження геоінформаційної системи, ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” проявили відповідальність, уважність до потреб замовника та компетентність у використанні сучасних технологій у роботі. Всі умови договору були виконані належним чином, вчасно, якісно та в повному обсязі.

Геоінформаційна система Коростенської територіальної громади

Замовник: Коростенська міська рада

Дата впровадження: грудень 2022 року

Результати:

Адресний реєстр Коростенської міської територіальної громади призначений для автоматизації процесів ведення реєстру адрес, адресного плану населених пунктів громади, реєстру вулиць і споруд, що адресуються, реєстру документів, що підтверджують факт надання адреси,присвоєння та надання адреси будівлям.

Відділ архітектури та містобудування Коростенської міської територіальної громади рекомендує ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” як надійного виконавця та професіонала у створенні адресного реєстру територіальної громади.
 
Варто зазначити, що впроваджений адресний реєстр Коростенської міської територіальної громади повністю відповідає вимогам, які наведені в Інструкції з підготовки геоданих для адресного реєстру з метою наповнення Єдиного державного реєстру адрес та Реєстру будівель і споруд від Міністерства цифрової трансформації України.

Геоінформаційна система руйнувань Чернігівської області

Замовник: ГС “Освітній дім прав людини в Чернігові

Дата впровадження: листопад 2022 року.

Результати:

Спеціалісти ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” розробили геоінформаційну систему руйнувань закладів освіти та інших об’єктів цивільної інфраструктури Чернігівської області. Тематика замовлення є надзвичайно актуальною, адже у зв’язку із військовою агресією Російської Федерації проти України чимало закладів освіти та інших об’єктів цивільної інфраструктури зазнало ушкоджень. 

Інтерактивна карта слугуватиме джерелом інформації для різноманітних досліджень, корисним інстументом при здійснені ретроспектривного аналізу подій, проведенні франдрайзингових компаній для відновлення зруйнованих та пошкоджених шкіл.

Мапа дозволяє візуалізувати наслідки військової агресії росії для закладів середньої освіти Чернігівщини, отримати інформацію про завдані збитки і перебування/не перебування даних об’єктів під окупацією.

Геоінформаційна система Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру

Замовник: Полтавське міське управління земельних
ресурсів та земельного кадастру

Дата впровадження: жовтень 2022 року

Результати:

Спеціалісти компанії “МагнетікВан Муніципальні Технології” у співпраці із Полтавською міською радою успішно реалізували проєкт по впровадженню геоінформаційної системи Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру.

Геоінформаційна система полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру представляє собою комплексну картографічну платформу, яка містить нормалізовану інформацію з Державного земельного кадастру, Державного реєстру речових прав на рухоме майно, Публічної кадастрової карти, Державного реєстру судових рішень та низки інших реєстрів. Платформа має весь необхідний функціонал для візуалізації повного та актуального земельного банку громади та достовірних параметрів земельних ділянок, що забезпечує якісну роботу працівників Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру.

Саме тому, земельний кадастр забезпечує можливість здійснювати комплексний аудит та аналіз земельних ресурсів громади, формувати аналітичні звіти, і, найголовніше, виявляти ризики щодо порушень законодавства, ухилянь від сплати оренди, що призводять до втрат із бюджету громади.

Відгук центру професійного розвитку Вараської громади

Інтерактивна карта історичних місць та природних об’єктів Полісько-Вараського краю

Замовник: Вараський центр професійного розвитку педагогічних працівників Вараської міської ради

Дата впровадження: серпень 2022 року

Результати:

Спеціалісти ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” розробили інтерактивну карту історичних місць та природних об’єктів Полісько-Вараського краю. Інтерактивна карта стала зручним інструментом для візуалізації культурної спадщини регіону та підвищення його туристичного потенціалу.

На ресурс були нанесені об’єкти, які мають цінне історичне чи природне значення, із доданими їхніми фотографіями та детальними описами, які також містять інформацію із контактними даними екскурсоводів. Та працівники центру можуть легко редагувати інтерактивну карту та наповнювати її новими відомостями.

Інтерактивна карта є одним зі способів центру професійного розвитку педагогічних працівників Вараської міської ради реалізовувати свою основну  мету – створення сприятливого середовища для професійного та особистісного розвитку працівників і студентів, а також формування власного “освітнього бренду”.

 

Геоінформаційна система управління земельним банком Старомлинівської сільської громади 

Замовник: Старомлинівська сільська рада

Дата впровадження: грудень 2021 року

Результати:

В рамках надання послуг з проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення на території Старомлинівської громади Волноваського району Донецької області, спеціалісти ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” розробили геоінформаційну систему земельного кадастру Старомлинівської громади.

Використовуючи геоінформаційної системи управління земельним банком, фахівці відділу земельних відносин  можуть легко систематизувати данні про земельні ділянки, їх власників та орендарів. Інструменти інформаційної панелі ресурсу дозволяють здійснювати пошук необхідних відомостей про земельні ділянки громади в близько 20 державних реєстрах, а також фільтрувати ділянки за кадастровим номером, площею, цільовим призначенням та іншими параметрами. 

Таким чином земельний кадастр забезпечує можливість здійснювати повний аудит та аналіз земельних ресурсів громади, формувати аналітичні звіти, і, найголовніше, виявляти ризики щодо порушень законодавства, ухилянь від сплати оренди, що призводять до втрат із бюджету громади.

Лист-відгук Старомлинівської ТГ
Лист-відгук Любашівської громади

Геоінформаційна система управління земельним банком Любашівської селищної громади

Замовник: Любашівської селищна рада

Дата впровадження: грудень 2021 року.

Результати:

У співпраці спеціалістів ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” та фахівців Відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища Любашівської селищної ради було створено та впроваджено геоінформаційну систему управління земельним банком Любашівської громади.

Основною цінністю створеного ресурсу для громади є можливість упорядкувати дані щодо земельних ресурсів та спростити ведення діловодства фахівцям відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища. Геоінформаційна система земельного кадастру забезпечує ефективний контроль наданих дозволів на виготовлення документації, що стосуються приватизації  чи продажу ділянок, зміни власника чи цільового призначення, відведення ділянок із земель державної та комунальної власності тощо.

Геоінформаційної системи управління земельним банком містить інформацію із понад 20 державних реєстрів та джерел інформації, а саме Реєстру Державного земельного кадастру та Публічної кадастрової карти України, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру обтяжень рухомого майна, Реєстру судових рішень, податкових реєстрів тощо.

Геоінформаційна система управління земельним банком Заслучненської сільської територіальної громади

Замовник: Заслучненська сільська рада

Дата впровадження: грудень 2021 року.

Результати:

Спеціалісти компанії “МагнетікВан Муніципальні Технології” у співпраці із Заслучненською сільською радою успішно реалізували проєкт по впровадженню геоінформаційної системи управління земельним банком Заслучненської громади.

Ресурс призначений для здійснення збору і систематизації даних щодо сформованих земельних ділянок та прав на них, в межах території Заслучненської громади Хмельницького району Хмельницької області. Таким чином геоінформаційна система містить інформацію про власників та орендарів земельних ділянок, їх статус, нормативну грошову оцінку, терміни дії договорів оренди тощо.

Завдяки впровадженому продукту громада отримала можливість здійснювати детальний моніторинг земельних ресурсів громади та приймати ефективні рішення щодо них.

Лист-відгук Заслучненської громади
Лист-відгук Дрогобицької громади

Геоінформаційна система містобудівного кадастру Дрогобицької територіальної громади  

Замовник: Дрогобицька міська рада

Дата впровадження: грудень 2021 року.

Результати:

У співпраці відділу містобудування та архітектури Дрогобицької міської ради та компанії “МагнетікВан Муніципальні Технології” було створено та наповнено просторовими даними геоінформаційну систему містобудівного кадастру Дрогобицької територіальної громади.

Геоінформаційна система забезпечує публічність у веденні містобудівної діяльності, адже надає громадянам доступ до інформації про стан довкілля, ринок нерухомості, транспорт тощо. Таким чином допомагає спільно розв’язувати проблеми, пов’язані із земельним фондом, та підвищувати комфорт проживання для населення.

Своєю чергою геоінформаційна система спрощує роботу спеціалістів відділу містобудування та архітектури, шляхом впровадження електронних сервісів реєстрації та обміну просторовою інформацією. Також ресурс надає оперативний доступ до актуальних відомостей, необхідних для прийняття рішень у містобудівній діяльності.

Геоінформаційна система містобудівного кадастру Коростенської міської ради 

Замовник: Коростенська міська рада

Дата впровадження: вересень 2021 року.

Результати:

Спеціалісти компанії “МагнетікВан Муніципальні Технології” спільно з відділом архітектури та містобудування Коростенської міської ради впровадили геоінформаційну систему містобудівного кадастру Коростенської міської громади.

Геоінформаційна система є єдиною точкою доступу до містобудівної документації, такої як: генеральні плани населених пунктів, історико-архітектурний опорний план, план зонування, детальні плани територій, топографо-геодезична основа та адресний реєстр громади.

Ресурс забезпечує доступ спеціалістів відділу архітектури до актуальних даних, які необхідні для здійснення містобудівної діяльності.  А також дозволяє оптимізувати роботу фахівців відділу, через автоматизацію процесів ведення реєстрів містобудівних умов та обмежень, будівельних паспортів, проєктів відведення земельних ділянок тощо.

 

Лист-відгук Коростенської громади

 Інтерактивна туристична карта
Радомишльської міської територіальної громади

Замовник: Виконавчий комітет Радомишльської міської ради Житомирської області

Дата впровадження: жовтень 2021 року.

Результати:

Спеціалісти компанії “МагнетікВан Муніципальні Технології” здійснили розробку інтерактивної туристичної карти Радомишльської міської територіальної громади та надали послуги навчання для працівників Радомишльської громади щодо роботи та підтримки інтерактивної мапи.

Впроваджений картографічний ресурс є інструментом збереження і накопичення туристичної інформації та візуалізації туристичної інфраструктури Радомишльщини, а також служить інструментом залучення іноземних туристів завдяки можливості переглядати карту українською, англійською й польською мовами.

Геоінформаційна система інвестиційної привабливості Радомишльської міської територіальної громади

Замовник: Яцьківська Олена – начальниця відділу економічного розвитку, транспорту, міжнародного співробітництва, проєктно-інвестиційної та інформаційної діяльності Радомишльської міської ради

Дата впровадження: жовтень 2021 року.

Результати:

ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” здійснило розробку геоінформаційної системи інвестиційної привабливості Радомишльської територіальної громади Житомирської області для підвищення інвестиційного потенціалу Радомишльщини.

Даний цифровий ресурс візуалізує інвестиційний клімат Радомишльської громади й містить описи кожного проекту з можливістю отримання розширеної інформації. Доступний для ознайомлення Інвестиційний паспорт містить інформацію про конкурентні переваги громади, її економічний потенціал, пріоритетні напрямки для інвестування, інформацію про успішну співпрацю з міжнародними партнерами, інвестиційні пропозиції для інвесторів (земельні ділянки, вільні виробничі площі для оренди чи продажу тощо).
Зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс інтерактивної карти є сучасним інструментом для залучення інвестицій в громаду.

Геоінформаційна система Коростенської міської ради

Замовник: Коростенська міська рада

Дата постачання обладнання: грудень 2020 року. 

Результати:

Розпочато успішну кампанію щодо впровадження геоінформаційної системи Коростенської міської ради Житомирської області.

ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” у визначені терміни здійснило постачання  серверного обладнання для реалізації проекту: “Геоінформаційна система Коростенської міської ради Житомирської області”.

ГІС-спеціалісти ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” вже приступили до розробки програмного забезпечення, яке дозволяє візуалізувати містобудівну документацію та земельний  кадастр Коростенської міської ради.
Використання геоінформаційної системи забезпечить спеціалістам Виконавчого комітету Коростенської міської ради доступ до актуальної інформації щодо містобудівної документації і дасть можливість вирішити питання, пов’язані з земельним фондом громади, залученням інвестицій, розв’язанням спірних питань.

Геопортал містобудівного кадастру Хмельницької області


Замовник: Відділ містобудування та архітектури Хмельницької ОДА

Дата впровадження: лютий 2021 року.

Результати:

Геопортал містобудівного кадастру Хмельницької області забезпечує доступ до геопросторових даних та містобудівної документації області.

На цей час Геопортал містобудівного кадастру Хмельницької області показує Схему планування території Хмельницької області, а саме: План сучасного використання території, Проектний план, Схему транспортних шляхів та інфраструктури, доріг міжнародного, національного та регіонального значення, Схему магістральних трубопроводів, Схему електропостачання, Схему природно-техногенної небезпеки, Схему розташування об’єктів культурної спадщини, публічну кадастрову карту та Стан затвердження містобудівної документації Хмельницької області. Геопортал містобудівного кадастру Хмельницької області передбачає внесення відомостей районного та місцевого рівня (територіальних громад).

Ресурс побудований таким чином, що дозволяє розширювати базу даних наявних об’єктів та будувати нові шари просторової інформації. Геопортал області забезпечує інформаційну підтримку діяльності Відділу містобудування та архітектури Хмельницької ОДА.

Відгук Лозівська міська рада
Відгук Лозівська міська рада

Геопортал містобудівного кадастру Лозівської міської ради

Замовник: Відділ містобудування, архітектури та земельних відносин Лозівської міської ради

Дата впровадження: червень 2020 року.

Результати:

Геопортал містобудівного кадастру Лозівської міської ради забезпечує доступ до геопросторових даних та містобудівної документації Лозівської міської ради. Ресурс покликаний автоматизувати та оптимізувати роботу відділу містобудування, архітектури та земельних відносин. На цей час, Геопортал МБК Лозівської міської ОТГ містить генеральний план міста, детальні плани територій, план зонування території та реєстр містобудівної документації. Ресурс побудований таким чином, що дозволяє розширяти внесені дані, будувати нові шари та додавати об’єкти.

Ситуаційний центр на базі геоінформаційної системи охорони здоров’я міста Тернополя

Замовник: Тернопільська міська рада

Дата впровадження: березень 2020 року.

Результати:

Компанія MagneticOne Municipal Technologies в режимі реального часу співпрацює з Тернопільською міською радою для оперативного реагування та відображення даних про хворих.

Використання ГІС забезпечує доступ до актуальної інформації про режим роботи та місцерозташування аптек та продуктових магазинів. Геоінформаційна система дозволяє знайти найближчу поліклініку чи лікарню та відображає їх графік роботи.

На карті міста позначено маршрути спеціальних перевезень. Окремими блоками представлено інформацію про:

 • Кількість осіб з підозрою на зараження коронавірусом;
 • Кількість осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19;
 • Кількість летальних випадків з діагнозом на Коронавірус COVID-19;
 • Загальна кількість ліжкомісць​​​​​​;
 • Динаміка поширення Коронавірус COVID-19;
 • Контакти гарячої лінії.

Геоінформаційна система охорони здоров’я міста скорочує час на пошук достовірної та оперативної інформації, що стосується поширення коронавірусу у межах Тернополя.

Система допомагає скоординувати дії усіх служб міста,бізнесу, волонтерів та небайдужих громадян в поточних умовах епідемії #covid19.

Відгук Тернопільська міська рада

Геоінформаційна система охорони здоров’я Луцької міської територіальної громади

Замовник: Луцька міська рада

Дата впровадження: червень 2020 року.

Результати:  розроблено та впроваджено спеціалізований медичний картографо-аналітичний ресурс, призначений для збору, збереження, накопичення, аналізу та відображення актуальної інформації про поширення Коронавірусу COVID-2019 на території Луцької міської територіальної громади. Ресурс надає аналітичну інформацію про:

 • кількість госпіталізованих осіб з підозрою;
 • кількість осіб з підтвердженими випадками Коронавірусу COVID-2019;
 • кількість мешканців міста, що одужали;
 • місце розташування аптек та закладів охорони здоров’я.

Геоінформаційна система охорони здоров’я Луцької міської територіальної громади скорочує час на пошук перевіреної та оперативної інформації, що стосується поширення коронавірусу у межах ОТГ.

Ситуаційний центр на базі геоінформаційної системи охорони здоров’я Закарпатської області

Замовник: Закарпатська ОДА

Дата впровадження: травень 2020 року.

Результати: впроваджено сучасний інструмент моніторингу та попередження надзвичайної ситуації у межах Закарпатської області. Багатофункціональним ядром операційного центру виступає геоінформаційна система охорони здоров’я Закарпатської області. Основні завдання ГІС:

 • реєстрація інцидентів, аудитів устаткування та інструментів;
 • візуалізація даних про поширення пандемії/надзвичайної ситуації;
 • можливість прокладання коротких маршрутів спецтранспорту;
 • прогнозування та аналітика можливих наслідків;
 • збереження просторових даних про територію.

Результати аналізу відображаються на великому екрані. Основне призначення такого комплексу – організація оперативного аналізу інформації з подальшим реагуванням і прийняттям управлінських рішень, а також контроль і моніторинг об’єктів різної природи, ситуацій та інші функції. 

Відгук ТМР

Геопортал містобудівного кадастру Тернопільської міської об’єднаної громади

Замовник: Управління містобудування та архітектури Тернопільської міської ради

Дата впровадження: грудень 2019 року.

Результати: Завдяки впровадженню публічного Геопорталу містобудівного кадастру спеціалісти Управління містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради отримали новітній інструмент для роботи з містобудівною документацію. Даний ресурс забезпечує публічність у веденні містобудівної діяльності, тернополяни матимуть можливість переглядати інформацію про стан довкілля, ринок нерухомості, транспорт, історико-архітектурні пам’ятки, заклади харчування, туристичні об’єкти лише перейшовши за посиланням.

Геоінформаційна система “Інтерактивна карта природо-заповідного фонду Тернопільської області”

Замовник: Управління екології та природних ресурсів

Дата впровадження: грудень 2019 року.

Результати: Інтерактивна карта природно-заповідного фонду Тернопільської області дозволяє працівникам Управління екології та природних ресурсів отримувати відомості про правовий статус, режим, належність, географічне положення, кількісні та якісні характеристики об’єктів природно-заповідного фонду. Усі ці різноаспектні дані об’єднані на одній карті, що забезпечує максимальну зручність та постійну готовність до роботи.

Геоінформаційна система обліку активів Нестерівської сільської ради

Замовник: Нестерівська сільська рада

Дата впровадження: травень 2017 року.

Мета проекту:

 • підтримання в актуальному стані даних про управлінську, побутову та виробничу інфраструктуру Нестерівської сільської ради;
 • отримання інформаційної підтримки та оперативний доступ до просторової бази даних та необхідних землевпорядних документів через мережу Інтернет;
 • пришвидшення та підвищення ефективності процедури прийняття рішень у галузі сільського господарства та будівництва;
 • планування діяльностість по обслуговуванню та ремонту шляхів сполучення та адміністративних будівель;
 • ведення бази даних інженерних мереж, попередження аварійних ситуацій;
 • дотримання регламентів забудови (електронна карта  візуалізує охоронні зони навколо інженерних мереж).

Результати: впроваджено сучасний інструмент управління головним скарбом українського села – його земельними та трудовими ресурсами. Інтерактивна карта відображає просторову інформацію, актуальну для керівника в апараті Нестерівської сільської ради з можливістю оперування тематичними шарами мапи та редагування змісту.

Інтерактивна туристична карта Тернопільської області

Замовник: Відділ туризму Тернопільської обласної державної адміністрації.

Дата впровадження: вересень 2018 року.

Результати: впроваджено картографічний веб-продукт, призначений для збереження, накопичення і відображення туристичної інформації. Мапа складається з системи географічних даних і туристичних об‘єктів з чисельними пам‘ятками, додатковою інформацією туристичної інфраструктури та можливістю детального ознайомлення з цими об‘єктами.

Медична геоінформаційна система поширення кліщових інфекцій

Замовник: Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського.

Дата впровадження: лютий 2018 року.

Мета проекту: 

 • створення платформи для фіксації, зберігання та відображення даних про місця поширення збудників кліщових інфекцій;
 • здійснення аналізу морфометричних показників кліщів у якості діаграм та графіків з використанням інструментів системи;
 • систематичний моніторинг, облік і контроль за медико-географічною ситуацією досліджуваного регіону;
 • здійснення просторового аналізу поширеності хвороб спричинених кліщами (бабезіозу, анаплазмозу, піроплазмозу та ін.) та нагляду за реальними загрозами для здоров’я населення.

Результати: впроваджено спеціалізований медичний картографо-аналітичний ресурс, призначений для збору, збереження, накопичення, аналізу та відображення інформації про поширення кліщових інфекцій певного регіону. Мапа надає аналітичну інформацію про широкий спектр кліщових інфекцій з метою досягнення всеохоплюючого погляду на сучасну ситуацію з інфекційними хворобами та їх впливом на здоров’я людей і тварин.

Інтерактивна карта управління комунальним майном міста Тернополя

Замовник: Управління обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради.

Дата впровадження: вересень 2017 року.

Мета проекту: 

 • здійснення автоматизованого обліку об’єктів комунальної власності;
 • здійснення моніторингу структурних змін у комунальному секторі економіки міста;
 • забезпечення контролю за ефективним використанням об’єктів комунальної власності;
 • забезпечення реалізації управлінських рішень, відкритість та прозорість інформування про стан комунального господарства міста.

Результати: впроваджено автоматизовану картографічну систему збору, обліку, накопичення, оброблення та відображення інформації про комунальне майно міської громади міста Тернополя. Веб-карта включає понад 1000 об’єктів комунальної власності, виступає максимально лаконічним інструментом впорядкування великої кількості просторової інформації та сприяє підвищенню ефективності використання міського майна.

Інтерактивна карта управління комунальним майном

Інтерактивна навчальна карта “Історія становлення території України. Історія Тернопільщини. Історія м. Тернополя”

Замовник: Управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Дата впровадження: вересень 2018 року.

Мета проекту: 

 • візуалізація історичних місць та подій, в тому числі змін державної території України за допомогою картографічних, фото- та відеоматеріалів, нанесених на одну карту;
 • впровадження інтерактивних методик навчання з широкими можливостями комбінування, обробки та демонстрування різного роду просторової інформації;
 • стимулювати бажання вивчати історію краю та країни, формувати національну свідомість, власну ідентичність, патріотизм та любов до рідної землі, свого народу, бажання працювати задля держави, готовність її захищати;
 • виховувати повноправного громадянина – патріота України, який здатен вільно орієнтуватися в суспільному житті та усвідомлювати свою роль та відповідальність перед суспільством та державою, знати її історію і відстоювати її честь;
 • привернути увагу до багатої історико-культурної спадщини рідного краю (замки, палаци, сакральні пам’ятки тощо).

Результати: використовуючи  сучасні досягнення веб-картографії та програмування створено доступний засіб навчання, покликаний систематизувати та візуалізувати ключові події з історії України, Тернопільщини та міста Тернополя: територіальні зміни, досягнення дипломатії, культури.

Інтерактивна карта “Дерев’яні храми Тернопільщини”

Замовник: Управління внутрішньої політики, релігії та національностей Тернопільської обласної державної адміністрації.

Дата впровадження: серпень 2018 року.

Мета проекту: 

 • створення просторової електронної бази даних пам’яток дерев’яної сакральної спадщини Тернопільщини;
 • візуалізація сучаного стану дерев’яних храмів Тернопільщини за допомогою картографічних, фото- та відеоматеріалів у якості геоінформаційної системи;
 • створення єдиного інформаційного поля для спільноти пошановувачів дерев’яної архітектури;
 • впровадження інтерактивних технологій візуалізації інформації з широкими можливостями комбінування, обробки та демонстрування просторових даних сакрального змісту;
 • привернути увагу суспільства до багатої сакральної спадщини рідного краю.

Результати: Використовуючи сучасні методи картографування та інформаційних технологій створено доступний інструмент фіксації, обліку, систематизації, збереження та візуалізації інформації про дерев’яні храми Тернопільщини. Ресурс, з одного боку, дає просторове уявлення про характер розповсюдження дерев’яних храмів по території Тернопільської області, а з іншого – можливість донесення інформації до широкого кола користувачів завдяки його публічності.

Інтерактивна карта втрачених (зруйнованих) історико-архітектурних пам’яток Тернопілля

Замовник: Управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей Тернопільської ОДА

Дата впровадження: грудень 2019 року.

Мета проекту: проект покликаний привернути увагу суспільства до проблем охорони та збереження архітектурних пам’яток Тернопілля.

Результати: Запрошуємо у мандрівку до втрачених історико-архітектурних пам’яток Тернопільщини, де на інтерактивній карті оживають остаточно зруйновані замки, палаци, сакральні пам’ятки, ратуші та інші, на жаль вже зруйновані пам’ятки. На карті відображається детальна інформація про об’єкт разом з його фотографією, тому користувач має наочну можливість оглянути та вивчити пам’ятку, яка його цікавить.

Інтерактивна карта “Де на Тернопільщині можна перевіритися на ВІЛ-статус?”

Замовник: MagneticOne.org

Дата впровадження: грудень 2018 року.

Мета проекту: 

 • ознайомитись жителям міста із розташуванням закладів де можна пройти перевірку на ВІЛ-статус.;
 • наполеглива рекомендація кожному, хто мав хоча б найменший ризик інфікуватися – обстежитись на ВІЛ;
 • своєчасний діагноз та застосування терапії, життя хворих значно покращується, і його тривалість може сягати тривалості життя неінфікованих людей

Результати: Благодійний фонд “MagneticOne.Org” спільно з MagneticOne Municipal Technologies та Спеціалізованим амбулаторно – поліклінічним відділенням профілактики та лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу КУТОР “Тернопільський обласний наркологічний диспансер” розробили інтерактивну карту “Де на Тернопільщині можна перевіритися на ВІЛ-статус?

Геопортал містобудівного кадастру
Геопортал містобудівного кадастру
Геопортал містобудівного кадастру

Геопортал містобудівного кадастру Тернопільської області

Замовник: Управління містобудування та архітектури Тернопільської обласної державної адміністрації

Дата впровадження: квітень 2019 року.

Мета проекту: 

 • забезпечення публічності у веденні містобудівної діяльності, спільне вирішення проблем області;
 • забезпечення доступу громадян до інформації про стан навколишнього природного середовища та природних ресурсів області, транспортну та інженерну системи, із отриманням актуальних та достовірних інформаційно-довідкових і пізнавальних геоінформаційнійних послуг;
 • автоматизація процесу ведення реєстру адрес, адресного плану міста, реєстру вулиць та об’єктів завдяки підсистемі реєстрації адрес;
 • здійснення централізованого керування даними про об’єкти містобудування, об’єднані в класи однотипних просторових даних завдяки підсистемі ведення бази геопросторових даних об’єктів містобудівного кадастру;
 • забезпечення оперативного доступу, адміністрування та актуалізації планово-картографічних даних, ортофотопланів, цифрових та електронних карт.

Результати: Геопортал містобудівного кадастру Тернопільської області – картографічний інтернет-ресурс, який виступає єдиною точкою доступу до великої кількості інформаційних джерел даних з системою інструментів перегляду та пошуку географічної інформації, її візуалізації, завантаження та поширення. Основною особливістю геопорталу є його націленість на роботу з великими обсягами даних для створення спеціалізованих галузевих і тематичних рішень у галузі містобудівного та земельного кадастру, для оперативного управління розвитком території, визначення місцезнаходження інвестиційних майданчиків, моніторингу результатів діяльності органів влади тощо.

Геоінформаційна система Байковецької ОТГ

Замовник: Баковецька ОТГ

Дата впровадження: травень 2019 року.

Мета проекту: 

 • отримання інформаційної підтримки та оперативного доступу до просторової бази даних та необхідних землевпорядних матеріалів;
 • отримання об’єктивної оцінки стану земельних ресурсів, удосконалення системи обліку земельних ділянок;
 • пришвидшення та підвищення ефективності процедури прийняття рішень у галузі сільського господарства та будівництва (вибір земельної ділянки для відведення у власність, під житлову забудову та ін.);
 • управління життєво важливими процесами громади з мобільного телефона.

Результати: Геоінформаційна система Байковецької ОТГ – якісне управлiння наявними ресурсами (трудовими, земельними, економiчними) для планування розвитку i оперативного управлiння всiма сферами життєдiяльностi об’єднаної територіальної громади ОТГ.

Геоінформаційна система Байковецької ОТГ

Інтерактивна карта храмів Тернопільщини

Замовник: Управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей Тернопільської ОДА

Дата впровадження: грудень 2019 року.

Результати:

Інтерактивна карта храмів Тернопільської області розповість про всю палітру сакральних пам’яток краю. Завдяки ресурсу кожен його користувач може ознайомитися з історією, архітектурним стилем, інформацією про місце розташування, сучасний стан та фундаторів святинь Тернопілля.

Представлені рішення орієнтовані на зацікавлених людей, які хочуть отримувати знання з історії, шляхом використання інтерактивних технологій – школярів, студентської молоді, туристів, поціновувачів архітектури.

Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×