Створення мобільного ГІС-додатку

Компанія MagneticOne Municipal Technologies надає послуги зі створення мобільного картографічного додатка під операційні системи Android та iOS.

Мобільний картографічний додаток забезпечує користувачу доступ до корпоративної географічної інформації (електронної карти та просторових даних) в польових умовах. Це дозволяє працівникам відповідних державних установ та громадянам отримувати інформацію в реальному часі зі свого мобільного телефона чи планшету прискорюючи аналіз, відображення і прийняття рішень шляхом використання оновлених, більш точних просторових даних.

Інструменти додатку дозволяють шукати необхідні дані, наближатися до знайденого об’єкта (місця ремонту, інциденту і т.д.), оцінювати віддаленість до об’єкта або визначати напрямок його пошуку. Серед інших можливостей картографічного додатка – візуалізація на екрані мобільного пристрою описових характеристик (в тому числі фотографій, схем та діаграм) відповідного об’єкта (інженерних комунікацій, земельних ділянок, комунального майна, інвестиційних проектів тощо).

Консультування

Державні службовці використовують мобільний ГІС-додаток для виконання наступних завдань

 • польова картографія – створення, редагування та актуалізація електронних карт та баз даних в польових умовах в реальному часі;
 • інвентаризація активів – створення описів майна і пов’язаної з ним  атрибутивної інформації (наприклад, проведення пожежного аудиту, планова інвентаризація інженерних мереж тощо);
 • обслуговування та інспектування активів – оновлення інформації про розташування активів, умов і розкладу їх обслуговування, ремонту (наприклад, актуалізація справності ліхтарів по територіальних громадах);
 • звіт про інциденти – документування обставин інцидентів – ДТП, злочинів (мобільний додаток для полісменів та працівників служби надзвичайних ситуацій)
 • просторовий аналіз і прийняття рішень – виконання вимірювань, буферизації, геообробки та іншого аналізу в польових умовах.

Можливості мобільного картографічного додатка

 • відображення цифрової карти у вигляді набору шарів;
 • навігація по карті (збільшення, зменшення, переміщення);
 • додавання нових та редагування наявних цифрових даних;
 • додавання растрових даних та базових карт (вигляд з супутника, вигляд топографічної карти, карти вулиць);
 • підключення до відображення нових джерел даних (наприклад, публічної кадастрової карти України, цифрової моделі місцевості, генерального плану населеного пункту тощо);
 • створення та редагування векторних географічних даних (зміна геометрії об’єктів та інформації про них);
 • відображення географічних координат, висоти місцевості, власного місцеперебування;
 • збереження та передача через відповідні канали комунікації змінених географічних даних у вигляді векторних шарів.
Створення мобільного ГІС-додатку

Вартість і терміни виконання замовлення

Розрахунок вартості створення мобільного додатку узгоджується додатково з замовником. Після створення розроблений мобільний додаток буде розташований на спеціальних платформах для завантаження (AppStore, PlayMarket). Термін виконання замовлення становить до 30 днів з часу надання необхідних для впровадження матеріалів та підписання договору про співпрацю.

Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×