Участь у вебінарі «Smart рішення як сучасний інструмент розвитку громад»

Участь у вебінарі АММУ

2 липня 2020 року представники компанії MagneticOne Municipal Technologies взяли участь у вебінарі «Smart рішення як сучасний інструмент розвитку громад»,  організованому Асоціацією малих міст України. На вебінарі були присутніми 37 представників міст з усіх куточків України.

Виконавчий директор Компанії Володимир Подобівський виступив з темою “Геоінформаційна система територіальної громади – новітній Інструмент управління активами ОТГ”. Найважливіші функції та переваги використання Геоінформаційної системи територіальної громади було продемонстровано на впроваджених продуктах – Геопорталі містобудівного кадастру міста Тернополя та Геоінформаційній системі територіальної громади с. Великі Гаї. Представлені рішення викликали зацікавлення, тож вдалося відповісти на всі питання слухачів та активно обговорити варіанти розв’язання проблем місцевого управління з точки зору використання сучасних геоінформаційних технологій. 

Ми раді презентувати свої рішення у компетентних колах, тож розраховуємо на подальшу комунікацію з учасниками даного вебінару!

Дякуємо організаторам Асоціації малих міст України за запрошення та проведення заходів з підтримки та розвитку громад.

Участь у вебінарі АММУ
Comments are closed.
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×