Презентація Ситуаційного центру на базі ГІС для Закарпатської області

9 травня 2020 року в місті Ужгороді відбулася презентація Ситуаційного центру на базі геоінформаційної системи (ГІС). Компанія MagneticOne Municipal Technologies та Закарпатська обласна державна адміністрація спільно впровадили актуальний функціональний ресурс та інструмент відстеження  діяльності державної влади. 

Презентація відбулася за участю президента України Володимира Зеленського. Глава держави підкреслив актуальність впровадження та використання Ситуаційного центру при прийнятті рішень органами місцевої влади. 

Компанію на презентації представляв засновник MagneticOne Municipal Technologies Руслан Савчишин. Презентація відбулася за участі журналістів, голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олексія Петрова, заступників, працівників ОДА та волонтерів.  

Геоінформаційна система Закарпатської області містить інформацію про лікарні першої та другої хвилі, школи, стадіони, садочки, прикордонну інфраструктуру Закарпатської митниці ДФС тощо. Окремими шарами у ГІС подані дані про об’єкти “Великого будівництва 2020”: стадіони, багатопрофільні лікарні, школи, садочки, амбулаторії та дороги.

Спеціальними віджетами на карті представлено інформацію про перебіг пандемії Коронавірусу в області:

  • Кількість осіб з підозрою на зараження коронавірусом;
  • Кількість осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19;
  • Кількість летальних випадків з діагнозом на COVID-19;
  • Кількість осіб, що одужали;
  • Загальна кількість ліжкомісць​​​​​​;
  • Динаміка поширення Коронавірус COVID-19;
  • Кількість аптек;
  • Контакти гарячої лінії.

Геоінформаційна система складається з двох частин: публічної та службової. Впровадження ГІС громадянам дозволило отримати доступ до оперативних статистичних відомостей про перебіг пандемії в області, графік роботи та розташування інфраструктури міста тощо. Службову частину ГІС використовують правоохоронні служби, працівники місцевої влади та відповідні служби для аналізу, обробки та контролю закритих даних. 

Впровадження сучасних ситуаційних центрів та багатофункціональних ГІС у роботу муніципалітетів – великий крок до прозорого, комфортного та ефективного управління регіоном.

Дякуємо Закарпатській обласній державній адміністрації за довіру та спільну роботу. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Comments are closed.
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×