Презентація ГІС-продуктів Компанії для ОТГ в Житомирській області

19 серпня 2020 року представники компанії MagneticOne Municipal Technologies провели дві презентації своїх продуктів у Малині та Чуднові Житомирської області.

Спеціалістам Малинської міської ради та Радомишльської міської ради представили функціонал та переваги використання Геопорталу містобудівного кадастру, Геоінформаційну систему інженерних мереж, Геоінформаційну систему інвестиційної привабливості, Інтерактивну туристичну карту, ГІС звернень громадян та ГІС охорони здоров’я.

Під час спілкування вдалося обговорити особливості впровадження ГІС та процес навчання некваліфікованих працівників міської ради. Спеціалісти Компанії надали розгорнуте пояснення інтеграції програмного забезпечення геоінформаційної системи з іншими системами, наприклад з бухгалтерією та розповіли про можливість доповнення Геопорталу інформацією про освіту та соціальну сферу життя міста. Дякуємо за запрошення та сподіваємося на спільну роботу над впровадженням геоінформаційної системи.

Під час презентації у Чуднові для міського голови та керівників усіх відділів міської ради спеціалісти Компанії представили Геопортал містобудівного кадастру, Геоінформаційну систему територіальної громади, Геоінформаційну систему інженерних мереж та Геоінформаційну систему звернень громадян. Обговорили низку профільних питань земельного кадастру, джерел отримання інформації для бази даних ГІС та розв’язання питань некоректної інформації по земельних ділянках. Виявили доцільність для міста розвивати систему в напрямку доповнення інформації по медицині міста та домовились про наступні кроки співпраці. 

Comments are closed.
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×