Презентація ГІС територіальної громади у Бучацькій районній раді

Презентація Бучач

25 червня 2020 року спеціалісти компанії MagneticOne Municipal Technologies презентували свою розробку – Геоінформаційну систему територіальної громади у Бучацькій районній раді.

На презентації були присутніми голови, заступники та землевпорядники 15 сільських рад, представники Монастириської та Золотопотіцької ОТГ, Голова, керівник апарату Бучацької РДА та Голова Бучацької районної ради. Онлайн-трансляцію презентації у Facebook могли дивитися всі охочі.

Виконавчий директор Компанії розказав присутнім про необхідність та ефективність впровадження ГІС для управління ОТГ чи будь-яким іншим населеним пунктом. Учасникам презентації на прикладі впроваджених продуктів – Геопорталу містобудівного кадастру міста Тернополя та ГІС Байковецької ОТГ було продемонстровано принцип роботи геоінформаційної системи, її функції, можливості та переваги.
Презентація викликала зацікавленість та ряд запитань від учасників щодо процедури впровадження, особливостей використання та вартості продуктів.

Дякуємо організаторам за організацію зустрічі та запрошення. Сподіваємося на подальшу співпрацю з учасниками презентації!

Більше про Геоінформаційну систему територіальної громади: https://bit.ly/2YLHeCv

Переглянути відео презентації можна за посиланням: https://bit.ly/3g2Di5W

Презентація Бучач
Comments are closed.
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×