Презентація Геоінформаційної системи територіальної громади на семінарі у Житомирі

Презентація ГІС ОТГ

10 червня 2020 року виконавчий директор та менеджер по роботі з партнерами компанії MagneticOne Municipal Technologies взяли участь у семінарі “Методика створення дієвих стратегій розвитку громад України”, який відбувся у місті Житомирі.

Володимир Подобівський презентував продукт компанії Геоінформаційну систему територіальної громади – новітній інструмент управління активами ОТГ. Спільно з представниками 21 об’єднаної територіальної громади з Житомирщини співробітники компанії обговорили болючі питання в управлінні земельними ресурсами та шляхи автоматизації роботи завдяки використанню геоінформаційних технологій у роботі керівника громади. 

Представлене рішення Геоінформаційна система територіальної громади зацікавило представників ОТГ, тож попереду спільна робота та впровадження геоінформаційних систем у життя громад Житомирської області . 

Дякуємо організаторам семінару “Методика створення дієвих стратегій розвитку громад України” за запрошення, можливість представити наші продукти та обговорити способи покращення життя мешканців ОТГ шляхом використання сучасних технологій.

Запрошуємо Керівників ОТГ до впровадження Геоінформаційної системи для управління територіальною громадою – потужної багатофункціональної ГІС для збереження, збору та відображення просторової інформації.

Презентація ГІС ОТГ
Презентація геоінформаційної системи
Comments are closed.
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×