Підсумки вебінару “Геоінформаційна система як дієвий інструмент управління активами громади”

16 вересня 2020 року відбувся вебінар “Геоінформаційна система як дієвий інструмент управління активами громади”, який зібрав близько 100 учасників – громад з усієї України. Вебінар був організований компанією MagneticOne Municipal Technologies за допомоги партнерів – Агенцій регіонального розвитку по Західній Україні : Тернопільської АРР, Львівської АРР, Хмельницької АРР, Рівненської АРР та Вінницької АРР, а також за сприяння Асоціації малих міст України. 

На початку онлайн-зустрічі з вітальними промовами виступили Василевський Володимир – директор АРР у Тернопільській області, Баранецький Тарас – директор АРР у Львівській області та Савчук Катерина – директорка АРР у Хмельницькій області. 

Під час вебінару першим виступив керівник та засновник ТОВ “Технічно-стандартизаційний інститут” Орловський Костянтин з темою: “Залучення інвестицій до об’єднаних територіальних громад. Роль геоінформаційної системи у цьому процесі”. 

“Геоінформаційна система як інструмент управління містобудівним кадастром” – тема доповіді Королюка Олександра – заступника начальника управління містобудування та архітектури Тернопільської ОДА. Спікер розповів про існуючі переваги використання ГІС у роботі та продемонстрував реальний приклад на Геопорталі містобудівного кадастру Тернопільської області.

Проблему збереження водних ресурсів України та роль геоінформаційної системи в цьому процесі висвітлив Філь Олександр – керівник ГО “Екоальянс”. 

Основним блоком вебінару стала доповідь виконавчого директора компанії MagneticOne Municipal Technologies Володимира Подобівського на тему: “Геоінформаційна система як інструмент управління активами ОТГ”. Спікер презентував рішення Компанії – Геоінформаційну систему територіальної громади та обґрунтував доцільність впровадження даної ГІС у життя ОТГ. 

Наприкінці Володимир Подобівський надав вичерпні відповіді на запитання учасників та підсумовував тему вебінару.

Дякуємо усім учасникам вебінару за участь, цікаві питання та активну громадську роботу. 

Comments are closed.
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×