Вебінар презентація головна

16 вересня 2020 року відбувся вебінар “Геоінформаційна система як дієвий інструмент для управління активами громади”, який зібрав близько 100 учасників – громад з усієї України. Вебінар був організований компанією MagneticOne Municipal Technologies за допомоги партнерів Агенцій регіонального розвитку по Західній Україні – Тернопільської АРР, Львівської АРР, Хмельницької АРР, Рівненської АРР та Вінницької АРР, а також за сприяння Асоціації малих міст України. 

На початку онлайн-зустрічі з вітальними промовами виступили Василевський Володимир – директор АРР у Тернопільській області, Баранецький Тарас – директор АРР у Львівській області та Савчук Катерина – директорка АРР у Хмельницькій області. 

Під час вебінару першим виступив керівник та засновник ТОВ “Технічно-стандартизаційний інститут” Орловський Костянтин з темою “Залучення інвестицій до об’єднаних територіальних громад. Роль геоінформаційної системи у цьому процесі”. 

Геоінформаційна система як інструмент управління містобудівним кадастром – тема доповіді Королюка Олександра – заступника начальника управління містобудування та архітектури Тернопільської ОДА. Спікер розповів про реальні переваги використання ГІС у роботі та продемонстрував реальний приклад, а саме Геопорталі містобудівного кадастру Тернопільської області.

Проблему збереження водних ресурсів України та роль геоінформаційної системи в цьому процесі висвітлив Філь Олександр – керівник ГО “Екоальянс”. 

Основним блоком вебінару стала доповідь виконавчого директора компанії MagneticOne Municipal Technologies Володимира Подобівського на тему “Геоінформаційна система як інструмент управління активами ОТГ”. Спікер презентував рішення Компанії – Геоінформаційну систему територіальної громади та обґрунтував доцільність впровадження даної ГІС у життя ОТГ. 

Наприкінці Володимир Подобівський надав розлогі відповіді на запитання учасників та підсумовував тему вебінару.

Дякуємо усім учасникам вебінару за участь, цікаві питання та активну громадську роботу. 

Comments are closed.