Навчання по роботі з Геопорталом містобудівного кадастру для працівників Лозівської міської ради

28 травня 2020 року спеціалісти компанії MagneticOne Municipal Technologies провели навчання для працівників Лозівської міської ради щодо роботи та підтримки Геопорталу містобудівного кадастру Лозівської міської ради. 

Зважаючи на період карантину та віддаленості Замовника (Харківська область) навчання відбулося в режимі онлайн. Присутніми були начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Лозівської міської ради Кошляк Інна Петрівна та працівники відділу. Спеціалісти компанії продемонстрували усі можливості та функції розробленого ресурсу та відповіли на запитання Замовника. 

Геопортал містобудівного кадастру забезпечує доступ до геопросторових даних та містобудівної документації Лозівської міської ради. Ресурс покликаний автоматизувати та оптимізувати роботу відділу містобудування, архітектури та земельних відносин. На цей час, Геопортал МБК Лозівської міської ОТГ містить генеральний план міста, детальні плани територій, план зонування території та реєстр містобудівної документації. Ресурс побудований таким чином, що дозволяє розширяти внесені дані, будувати нові шари та додавати об’єкти. 

Дякуємо Лозівській міській раді за довіру та спільну роботу! Розраховуємо на подальшу співпрацю. 

Нагадаємо, що  Геопортал містобудівного кадастру – це картографічний інтернет-ресурс, який виступає єдиною точкою доступу до великої кількості інформації, містить систему інструментів перегляду та пошуку містобудівних відомостей, їх візуалізації, завантаження та поширення. Продукт розроблений для забезпечення органів державної влади, місцевого самоврядування, юридичних і фізичних осіб перевіреними відомостями, необхідними для здійснення містобудівної діяльності на території області, міста, територіальної громади.

Геопотрал Лозова
Comments are closed.
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×