Впроваджено геоінформаційну систему Городоцької міської територіальної громади

Компанія “МагнетікВан Муніципальні Технології” разом із Городоцькою міською територіальною громадою Хмельницької області успішно реалізували проєкт по впровадженню геоінформаційної системи. Розроблений ресурс  включає кілька модулів, зокрема містобудівний та земельний кадастри, адресний реєстр, а також підсистему управління комунальним майном.

29 грудня 2021 спеціалісти ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” презентували геоінформаційну систему для представників Городоцької громади, серед яких були перший заступник міського голови Артур Косінський та начальниця відділу агропромислового розвитку та земельних відносин Оксана Стрийко. Під час зустрічі вони відзначили необхідність цього продукту для цифрового розвитку своєї громади.

Геоінформаційна система Городоцької громади містить генеральні плани та схеми зонування населених пунктів громади, реєстр об’єктів комунальної власності тощо. Ресурс дозволяє здійснювати централізоване керування містобудівною документацією, автоматизувати процеси ведення адресного реєстру та обліку земельних ресурсів  громади, а також забезпечує оперативний доступ, адміністрування та оновлення електронних карт і планово-картографічних даних.

Однією з особливостей продукту є детальний адресний реєстр громади, який налічує дані про адреси 48 населених пунктів (понад 400 найменувань вулиць та більш як 30 тисяч будівель). Він призначений для збереження та відображення інформації про нерухоме майно (назву вулиці, номер будівлі, характеристики вогнестійкості, поверховість, матеріал будівлі, її призначення та багато інших відомостей).

Адресний реєстр Городоцької громади

Крім цього, у рамках впровадження геоінформаційної системи, спеціалісти ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” провели кілька робочих зустрічей зі спеціалістами та начальниками відділів містобудування та архітектури й агропромислового розвитку та земельних відносин. 

Робоча зустріч зі представниками Городоцької громади

Компанія “МагнетікВан Муніципальні Технології” щиро дякує Городоцькій громаді за плідну співпрацю і  бажає не зупинятися на шляху до диджиталізації!

Більше інформації про геоінформаційну систему управління земельним банком громади, про геопортал містобудівного кадастру й інтерактивну карту управління комунальним майном можна дізнатися за телефонами: +380631256682, +380984058529, +380989314334

Comments are closed.
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×