Проєкт по впровадженню геоінформаційної системи управління земельним банком Старомлинівської громади успішно завершений

Презентація земельного кадастру Старомлинівської громади

Компанія “МагнетікВан Муніципальні Технології” була визнана переможцем тендеру на закупівлю послуг з проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення на території Старомлинівської сільської ради Донецької області. Від так, напередодні нового року громада отримала серверне обладнання із завантаженим модулем геоінформаційної системи управління земельним банком, а 23 грудня 2021 року спеціалісти компанії-розробника провели презентацію продукту для її землевпорядників.

Виконавчий директор компанії “МагнетікВан Муніципальні Технології” Володимир Подобівський розповів про основні можливості ресурсу. Інтерактивна карта візуалізує земельний фонд Старомлинівської територіальної громади. Також вона дозволяє “в один клік” отримати інформацію про кожну ділянку з близько 20 державних реєстрів: Державного земельного кадастру, Реєстру речових прав на нерухоме майно, реєстру судових рішень, податкового реєстру тощо.

Основною перевагою у користуванні геоінформаційною системою є автоматизація процесів ведення земельного кадастру громади. Інструменти програми забезпечують можливість формувати аналітичні звіти та інформаційні довідки, створювати тематичні електронні карти, експортувати та друкувати дані, контролювати терміни дії оренди, а також самостійно редагувати та додавати нові об’єкти. 

Земельний кадастр Старомлинівської громади

Володимир Подобівський висловив сподівання, що продукт, розроблений компанією допоможе легко та швидко приймати об’єктивні рішення в управлінні земельними ресурсами громади, перш за все через оперативний доступ до системи – завжди “під рукою” у власному смартфоні. Своєю чергою начальниця відділу земельних ресурсів Старомлинівської громади Тетяна Корнєва додала, що вони дуже задоволені впровадженням такого інноваційного інструменту, відзначивши його необхідність для ефективної роботи. 

Компанія “МагнетікВан Муніципальні Технології” завжди забезпечує інформаційну підтримку свого продукту. Тому на початку 2022 року її працівники провели дві робочі зустрічі зі спеціалістами земельного відділу Старомлинівської громади, щоб допомогти швидко освоїти програму та легко інтегрувати її у повсякденну роботу.

Робоча зустріч зі спеціалістами Старомлинівської громади

ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” щиро дякує Старомлинівській громаді за довіру та співпрацю і бажає процвітання!

З детальнішою інформацією про геоінформаційну систему управління земельним банком громади можна ознайомитися, перейшовши за посиланням,  або за телефонами: +380631256682, +380984058529, +380989314334.

Comments are closed.
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×