Навчання по роботі з геоінформаційною системою Нетішинської міської територіальної громади

В рамках надання послуг щодо впровадження геоінформаційної системи Нетішинської міської територіальної громади ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” 06.10.2021 року провели навчання спеціалістів Відділу містобудування, архітектури та благоустрою виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Навчання стосувалося роботи з основними модулями геоінформаційної системи – Містобудівним та Земельним кадастрами, Адресним реєстром. На даний час ресурс містить усю наявну в громаді містобудівну документацію (План існуючого використання території, Схему вулично-дорожньої мережі, міського та зовнішнього транспорту, Генеральні плани населених пунктів громади, Детальні плани територій, єдиний адресний реєстр, Схему зонування території міста Нетішина та інші), а також Земельний кадастр громади. Геоінформаційна система Нетішинської міської територіальної громади доступна за посиланням.

Дякуємо Нетішинській міській раді за спільну роботу та довіру до компанії  “МагнетікВан Муніципальні Технології”.

Для отримання інструменту управління містобудівною та землевпорядною діяльністю, запрошуємо громади до співпраці за телефоном: +380949749213 та e-mail: contact@magneticonemt.com. Більше інформації про геоінформаційну систему територіальної громади за посиланням.

Comments are closed.
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×