Стати партнером

Впровадженням рішень, створених компанією MagneticOne Municipal Technologies, займаються наші партнери. Ми ж, натомість, надаємо їм ефективні у різних сферах управління геоінформаційні продукти високого рівня якості, технічну та маркетингову підтримку і консалтинг. Ми оперативно доносимо до наших партнерів актуальну інформацію про інноваційні розробки компанії, кращі практики впровадження наших продуктів, історію успішних втілень наших рішень.

Ми запрошуємо зацікавлені компанії приєднатися до нашої партнерської мережі. До Ваших послуг у такому випадку індивідуальна партнерська програма, рекламна та маркетингова підтримка, розширений доступ до грунтовних описів продуктів, послуг і рішень компанії MagneticOneMunicipal Technologies, централізована технічна підтримка та ще чимало вигод.

Крок 1. Заповніть форму реєстрації Партнера.

Заповніть форму реєстрації партнера для отримання доступу до детальних описів продуктів і рішень компанії MagneticOne Municipal Technologies, отримаєте можливість звертатися по технічну підтримку з підвищеним пріоритетом.

Крок 2. Заповніть анкету Партнера.

Після успішної реєстрації менеджер по роботі з партнерами зконтактує з Вами та запропонує заповнити анкету партнера. На підставі даних анкети приймається рішення про можливість встановлення партнерських відносин.

Крок 3. Вишліть підписаний паперовий договір поштою.

Після схвалення анкети Вам прийде екземпляр договору про співпрацю. Підписаний Вами договір потрібно надіслати на адресу нашої компанії. Ми, зі свого боку, підпишемо договір і надішлемо один екземпляр Вам.