Внесення засобів захисту рослин

Швидкість та якість обробки насаджень

Внесення засобів захисту рослин (ЗЗР) за допомогою дронів є більш точним у порівнянні з традиційними способами внесення, дозволяє обробку поля на етапах розвитку, коли доступ наземних обприскувачів неможливий, а також дозволяє точкову обробку вогнищ хвороб.

Послуга внесення засобів захисту рослин (ЗЗР) – це обробка рослин робочим розчином пестицидів у воді за допомогою дронів.

Внесення засобів захисту рослин
Внесення засобів захисту рослин

Як відбувається процес внесення засобів захисту рослин?

Після отримання від замовника координат контуру поля (полів), узгоджується індивідуальний план виконання обробки з урахуванням площі, розташування об’єкта (об’єктів) та погоди. Після цього політна команда виїжджає на об’єкт і проводить обробку поля з дрона.

Одна політна команда може обробити до 20 га в день, або до 28 точкових блоків внесення ЗЗР. Весь звітний матеріал доступний клієнтові на жорсткому носії відразу після вильоту. Завантаження даних на хмарні сервіси або в систему управління агропідприємства здійснюється протягом 24-х годин.

Крім регулярних запланованих обробок ЗЗР, рекомендується проводити обробку з дрона, коли є позапланова необхідність точкової обробки поля, а також коли доступ наземних обприскувачів неможливий.

Переваги послуги Внесення засобів захисту рослин 

 • уникнення пошкодження рослин;
 • зниження витрат ЗЗР на гектар;
 • підвищення продуктивності обробки поля;
 • висока якість виконання технологічних операцій;
 • зменшення потреби у важкій техніці та людській праці;
 • збільшення врожайності на полях;
 • менш шкідливо для рослини.

Дрон сканує рельєф, розпилюючи необхідну кількість рідини, коригує висоту польоту і обсяг розчину, забезпечуючи рівномірне покриття всієї площі.

Що Ви отримаєте?

 • Ефективність – форсунки дрона, працюють за принципом сітчастого барабана: дрібні краплі, однорідна хмара, гарантує економію води та влучне попадання розчину в продихи рослин.
 • Оперативність – планові та позапланові обробки ЗЗР по потребі.
 • Точкова обробка ЗЗР в необхідних місцях, яка дасть можливість покрити проблемні ділянки посівів без застосування техніки.
 • Економія ЗЗР за рахунок більш точного внесення.

Ця технологія приваблива для малих та середніх аграріїв, які займаються нішевими культурами з високою маржинальністю. Дронами можна ефективно обробляти фруктові сади, квасолю, хмільники, спаржу, чорницю. При цьому не використовуючи громіздкий обприскувач чи застарілу малу авіацію. 

Обираючи послугу Drone Agro Service ви можете бути впевнені в швидкості та якості обробки насаджень, тому що місткість бака для ЗЗР становить 15 л. 

Робочий цикл включає 15 хвилин польоту і 1 хвилина заповнення бака. Орієнтовний час безперервної роботи від одного заряду батареї – 1 година. 

Висота польоту від 30 до 50 см від посівів забезпечує більш щільне покриття та відсутність зон пропуску обробки. Ще однією особливістю дрону є те, що він може обробляти ділянки, недоступні для інших літальних апаратів – розташовані близько до лісу, стовпам ліній електропередач та інших подібних перешкод.

Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×