Внесення гербіцидів

Своєчасна боротьба з бур’янами

Органічне виробництво вимагає розумного підходу до внесення засобів захисту рослин. Розуміючи актуальну ситуацію на полі, компанія MagneticOne Municipal Technologies дає можливість заощадити кошти на внесення засобів захисту рослин і не піддавати зайвому стресу ділянки поля, які не постраждали.

Особливість застосування гербіцидів в тому, що потрібно вкрай чітко дотримуватися норм внесення. Якщо перевищити норму – можна завдати шкоди культурі.

Карти внесення гербіцидів формуються на основі інформації про посів і карти розвитку бур’янів , отриманої за даними дистанційного сканування. Вивчаючи ці дані  формуються карти необхідних доз гербіциду в різних частинах поля.

Створення карт розвитку бур’янів дозволяє вчасно визначити необхідність використання гербіцидів і оптимально розподілити їх по полю.

Карти диференційованого внесення гербіцидів можуть застосовуватися як для ручного, так і для автоматичного регулювання доз внесення.

Внесення гербіцидів
Внесення гербіцидів

Як відбувається процес внесення гербіцидів?

Після отримання координат контуру поля, інформації про нього (культура, дата посіву, передбачувані види бур’янів) і бажаної дати сканування, узгоджується індивідуальний план виконання повітряного сканування з урахуванням площі і розташування об’єкта та фази розвитку культури і погоди. Після цього проводиться обробка даних.

Карти внесення гербіцидів надаються в форматі shp або в іншому, за погодженням із замовником. Додатково надається карта рівня розвитку бур’янів і надається звіт про проведену роботу.

Крім того дрон здатний обробляти рослини більш точно. Якщо необхідно задати конкретну мету для внесення гербіциду, то потрібно натиснути спеціальну кнопку, коли дрон направляється до місця виконання завдання.

Що Ви отримаєте?

  • оперативність

своєчасна боротьба з бур’янами;

  • оптимізація

максимально раціональне використання гербіцидів;

  • ефективність

підвищення ефективності від гербіцидів;

  • економія

економія гербіцидів.

Внесення гербіцидів
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×