Створення навчального онлайн-курсу

Створення навчального онлайн курсу – це унікальна послуга компанії MagneticOne Municipal Technologies.

Завдання послуги Створення навчального онлайн-курсу – розробити оптимальний, актуальний та корисний освітній продукт для клієнта.

Якщо кваліфікація Ваших працівників у певній сфері діяльності не задовільняє потреби Вашої компанії або Ви хочете покращити Ваші власні знання та навички, тоді Вам потрібен авторський курс від MagneticOne Municipal Technologies.

Ми створимо курс, відповідно до Ваших потреб, залучивши до цього процесу найкращих фахівців у цій галузі. Окрім структурування загальновідомого теоретичного матеріалу, фахівці додадуть свої авторські напрацювання, які відомі тільки вузькому колу експертів. Ви першими отримаєте доступ до цих знань.

Для нас важливо, щоб наші слухачі отримували максимальну користь від організованого нами навчання.

Створення навчального онлайн-курсу
Створення навчального онлайн-курсу

Курс MagneticOne Municipal Technologies відзначається:

  • інноваційною складовою навчального матеріалу – у нас Ви не знайдете неактуальної інформації.;
  • практичною спрямованістю – мінімум теорії (лише найнеобхідніше) – максимум знань та навичок, які можна застосувати вже зараз;
  • легкою формою подачі навчального матеріалу – забудьте про нудні лекції, текст, де 90% написаного – “водичка”. Увесь матеріал поданий у легкій для сприйняття та запам’ятовування формі у вигляді відеоконтенту та графічного матеріалу, текстова частина курсу максимально лаконічна та наповнена конкретним змістом;
  • авторським доробком – для створення навчального онлайн курсу ми залучаємо експертів – найкращих фахівців у своїй галузі, вони обов’язково вміщують у курс свій авторський доробок – інноваційні напрацювання, доступ до яких Ви отримаєте першими;

Компанія MagneticOne Municipal Technologies вже не один рік працює на ринку освітніх послуг. За цей час компанією створено більше 50-ти навчальних онлайн курсів, які пройшли кілька сотень слухачів. До роботи залучено три десятки експертів із різних галузей освіти.

Якщо Ви замовите авторський онлайн курс від MagneticOne Municipal Technologies, то вже за кілька місяців його використання, отримаєте більш якісний та кваліфікований персонал, що значно покращить продуктивність праці, відтак і зросте і прибуток Вашої компанії.

Замовивши навчальний онлайн курс від MagneticOne Municipal Technologies Ви гарантовано отримаєте:

  • якісний навчальний матеріал, логічно структурований та поділений на тематичні блоки;
  • тестові завдання різних рівнів, які не лише допомагають контролювати процес проходження користувачами навчального курсу, а й є ефективним елементом самоконтролю для його користувачів;
  • практичні завдання, розроблені авторами, які мають реальний досвід роботи у цій сфері діяльності, тому вони спрямовані на отримання слухачами курсу знань та умінь, які їм реально знадобляться у процесі виконання своїх посадових обов’язків.
Створення навчального онлайн-курсу
Створення навчального онлайн-курсу
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×