Створення навчального курсу

Створення навчального курсу – рішення компанії MagneticOne Municipal Technologies, основна мета якого – забезпечення клієнтів усією необхідною інформацією, знаннями та навичками, які необхідні для роботи з геоінформаційною системою. 

Якщо у Вас та Ваших працівників є потреба у знаннях, професійних навичках у сфері геоінформаційних технологій і Ви хочете отримати це швидко і якісно, то звертайтеся до нас.

В навчальні курси MagneticOne Municipal Technologies вкладений весь професійний досвід та знання ГІС-спеціалістів Компанії. Навчальний матеріал максимально відповідає запитам клієнтів на актуальність і практичність.

Ми створимо курс, відповідно до Ваших потреб, залучивши до цього процесу найкращих фахівців у цій галузі, які окрім структурування загальновідомого теоретичного матеріалу, додадуть свої авторські напрацювання, які відомі тільки вузькому колу експертів. Ви першими отримаєте доступ до цих знань.

Для нас важливо, щоб наші слухачі отримували максимальну користь від організованого нами навчання.

Ми цінуємо Ваш час тому ніяких довгих та нудних лекцій та вебінарів, де серед довгих текстів важко знайти суть. Ми подаємо виключно конкретні знання, навички та компетентності. 

Наша мета – успішно запустити геоінформаційну систему, оптимізувати роботу програмного та апаратного забезпечення та якісно провести навчання для адміністраторів ГІС та баз даних, щоб Замовник міг самостійно керувати своєю геоінформаційною системою.

Створення навчального курсу
Створення навчального курсу
Створення навчального курсу

Переваги навчального курсу від
MagneticOne Municipal Technologies:

  • актуальність – ніякої води! викладений матеріал точно необхідний для вирішення конкретних завдань при роботі з ГІС;
  • зручність – структура курсу розроблена для поступового нагромадження знань та для легкості в освоєнні;
  • інноваційність – курс наповнений лиш найновішими даними, інструкціями та поданий у формі коротких відео та статей.

Навчальний курс містить безліч детальних інструкцій та покрокових відео і з перших хвилин заглиблює у процес роботи. 

Замовивши навчальний онлайн курс від MagneticOne Municipal Technologies Ви гарантовано отримаєте:

  • якісний навчальний матеріал, логічно структурований та поділений на тематичні блоки;
  • тестові завдання різних рівнів, які не лише допомагають контролювати процес проходження користувачами навчального курсу, а й є ефективним елементом самоконтролю для його користувачів;
  • практичні завдання, розроблені авторами, які мають реальний досвід роботи у цій сфері діяльності. Такі завдання спрямовані на отримання слухачами курсу знань та умінь, які їм реально знадобляться у процесі виконання своїх посадових обов’язків.
Створення навчального курсу
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×