Обмір поля за допомогою дрона

Оптимізація процесів виробництва за допомогою контурів на площі поля 

Компанія MagneticOne Municipal Technologies використовує послугу обмір поля, для того, щоб:

– знати, яка точна кількість земель реально перебуває в обробці;

– уточнити розбіжності площі кадастрових ділянок з площею полів, що знаходяться в обробці;

– виключити з обробки проблемні ділянки полів (особливості рельєфу місцевості, ґрунтового і рослинного покриву), які вже не обробляються, але по кадастровому плану все ще числяться як оброблювані;

– знизити реальні витрати по кожному полю шляхом виключення необроблюваних ділянок і правильно планувати бюджет своєї діяльності в рослинництві;

– оцінити реальний дохід з кожного поля – точність в плануванні врожайності;

– створити електронні карти полів – компоненти “точного землеробства”.

В даний час в господарствах часто використовується кадастровий план. Але практика показує, що його розбіжності з реальністю коливаються в інтервалі 2-5% від загальної площі ріллі і до 30% по окремих полях.

Дистанційне сканування полів в поєднанні з наземними контрольними вимірами дозволяє проводити точний обмір розмірів, площ і висот полів з урахуванням спотворення факторів, таких як рельєф, опори ЛЕП, дороги та інші.

Дані обміру полів дозволяють уточнити кадастрові дані про полях і визначити точну кількість витрат на обробку полів (посівний матеріал, добрива, ПММ, час роботи).

Обмір поля за допомогою дрона
Обмір поля за допомогою дрона
Обмір поля за допомогою дрона

Переваги послуги обмір поля за допомогою дрона

  • Швидкість і точність

Отримання зображення з найвищою роздільною здатністю, покриваючи сотні гектар за один виліт. Всі дані надаються з точними координатами з можливістю детального вивчення лабораторного аналізу.

  • Різні спектри

Використовуючи спектральні сенсори, ви можете отримувати інформацію не тільки в візуальному спектрі, але і в різних спектральних діапазонах для розрахунку вегетаційних індексів або складання карт розподілу грунтів.

  • Універсальність даних

Отримані дані є універсальними і можуть бути впроваджені  в системи автопілотів всіх виробників сільськогосподарської техніки.

Завдяки обміру полів ви закладете міцний фундамент для роботи з усім земельним банком і убезпечите себе від ризиків втрати посівних площ.

Що Ви отримаєте?

  • Точну площу кожного вашого поля;
  • Електронний контур полів в форматі;
  • Високоточні ортофотоплани кожного поля.
Обмір поля за допомогою дрона
Коротка інформація 

×