12.12.2017 у Полтаві відбувся перший міжрегіональний форум «Взаємодія громад: можливості, виклики, технології». Перша, але не остання подія, яка дала поштовх для спільної роботи та об’єднання в діяльності територіальних громад.

Форум проходив у три етапи: перша панель — «Підвищення інституційної спроможності місцевих органів влади: сучасні практики, досвід Полтавщини»; друга панель — «Інноваційні технології для розвитку органів місцевого самоврядування»; третя панель — «Ефективні інструменти соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад».

Форум відзначався своєю неординарністю. Організатори: «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування» забезпечела комфорт і затишок кожному учаснику.

Про що говорили?

На форумі обговорювалися різноманітні практики та застосування ІТ технології в становленні громад, а особливо про потребу інформаційного забезпечення у селищних громадах.

На заході виступали спікери всесвітніх організацій, такі як: Штефан Дрегер, міжнародний експерт Проекту «Реформа управління на сході України», Олег Войтович, головний експерт із питань міжвідомчої співпраці й місцевого економічного розвитку, Проект «Партнерство розвитку міст» (ПРОМІС), Леонід Донос, координатор проекту «Громадський бюджет» фундації українсько-польської співпраці ПАУСІ, Оксана Гарнець, керівник проекту DESPRO в Україні, Віталій Малецький, міський голова м. Кременчук, Сергій Карелін, керівник проекту EGAP, Тарас Журавель, керівник проекту GIZ «Реформа управління на сході України», Ірина Балибіна, директор Полтавського ВП Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», Станіслав Джусь, міський голова Глобинської ОТГ Полтавської області та інші.

Про MagneticOneMT

Нами були представлені наші продукти, які створенні для покращення енергозбереження громад, автоматизації освітніх закладів. Також на форумі ми мали змогу розповісти про інтерактивні карти та мега функціональну платформу для її розміщення.

В загальному, форум відкриває все нові та цікаві перспективи для співпраці та обміну досвідом кожної громади. Завдяки таким заходам, кожен учасник може отримати корисні знайомства та контакти, поради, відкрити горизонти для розвитку своєї громади, міста чи району.

Однозначно такі заходи потрібні нашим містам.

Залишити відовідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>