Природоохоронна ГІС об’єктів та територій природно-заповідного фонду області

Природоохоронна ГІС об’єктів та територій природно-заповідного фонду області

Пропонуємо до впровадження управлінням екології інноваційний багатофункціональний ресурс на базі геоінформаційних технологій для обліку та збереження даних про природоохоронні території та об’єкти певної області. Сучасна геоінформаційна система (ГІС) може стати єдиною точкою доступу до усієї інформації про статус, режим, належність, географічне положення, характеристики об’єктів природно-заповідного фонду та забезпечити безперервний доступ до інформації для усіх охочих.

Геоінформаційна система об’єктів і територій природно-заповідного фонду – це картографічний веб-ресурс, який зберігає, накопичує та відображає інформацію про об’єкти та території природно-заповідного фонду певного регіону. Основне завдання такої геоінформаційної  системи – забезпечення оперативності і якості роботи з просторовою інформацією про природно-заповідний фонд області. А також надання доступу громадськості до інформаційної бази даних заповідних територій та об’єктів,  здійснення інформаційного супроводу державних органів, зацікавлених підприємств, установ та організацій інформацією, необхідною для розв’язання питань сталого розвитку. 

Використовуючи Геоінформаційну систему об’єктів та територій природно-заповідного фонду ви отримаєте широкий спектр аналітичних можливостей:

  • швидкий доступ до місцерозташування об’єктів та територій з детальною інформацією про них;
  • можливість аналізу та планування нових об’єктів;
  • редагування прав доступу для різних груп користувачів;
  • можливість формування користувацьких запитів;
  • цілодобовий доступ та можливість редагування електронних карт зі смартфона;
  • залучення державних органів влади та громадськості до процесу прийняття рішень у питаннях навколишнього природного середовища;
  • систему електронних звернень з можливістю отримувати повідомлення про порушення у природоохоронній зоні.

Типова ГІС складається з системи географічних даних (просторової прив’язки) і територій природно-заповідного фонду з чисельними природно-заповідними об’єктами, додатковою інформацією про території та можливістю детального ознайомлення з цими об‘єктами.

Comments are closed.
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×