Створено інтерактивну карту із корисною, в умовах війни, інформацією

Інтерактивна карта ЗОЗ

Спеціалісти компанії “МагнетікВан Муніципальні Технології”, щоб допомогти зорієнтуватися громадянам України, а особливо внутрішньо переміщеним особам, у населених пунктах їхнього перебування, створили інтерактивну карту. Фахівці у галузі картографії уже нанесли на неї низку об’єктів: захисні укриття, супермаркети, автозаправні станції, відділення “Нова Пошта”, заклади охорони здоров’я та аптеки, виокремивши аптеки із наявними дозами інсуліну, та продовжують роботу над наповненням карти.

Зараз, у часі війни, мільйони людей почуваються розгубленими та відчувають паніку. А ще сотні тисяч людей змушені залишати свої домівки та тікати у незнайомі міста, рятуючи дітей. Розуміючи це, спеціалісти “МагнетікВан Муніципальні Технології” створили електронну карту, яка допоможе зорієнтуватися у населеному пункті та знайти необхідні заклади.

Однією з поставлених цілей створення інтерактивної карти було забезпечити швидке розв’язання несподіваних проблем у дорозі, таких як, до прикладу: закінчилась вода чи закінчується пальне. Таким чином на карті були позначені автозаправні станції із низкою даних, на кшталт: доступні сервіси (магазин, обслуговування платіжних карток, туалет, підкачування коліс тощо), актуальні ціни на пальне, адреса та контактний номер телефону. Така інформація теж є цінною для волонтерів, які здійснюють перевезення осіб чи доставляють гуманітарну допомогу.

Поза тим на карту нанесені супермаркети найбільших торговельних мереж України й аптеки, щоб особи, які прибули у нове місто, могли зорієнтуватися і задовольнити базові потреби, купити їжу та ліки. У планах доповнити карту магазинами електроніки та станціями техобслуговування, які продовжують працювати.  Важливо, що на карті окремим шаром нанесені аптеки із наявними дозами інсуліну.

Звичайно ж, на електронній карті зображенні захисні укриття та вказано їхню місткість, тобто кількість осіб, які можуть там перебувати під час повітряної чи наземної атаки. А також наявні мітки, які вказують на заклади охорони здоров’я та додано їхні контактні дані. 

Захисні укриття

Ще один шар інформації містить мітки відділень “Нової Пошти”, які продовжують обслуговувати клієнтів. До кожного об’єкта додана інформація про тип відділення та графік роботи. 

Спеціалісти ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” продовжують роботу над наповненням карти та сподіваються, що вона стане у пригоді багатьом українцям. Перейти на карту можна за посиланням https://magneticonemt.com/0d5m

Слава Україні! Героям слава!

Comments are closed.
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×