Створено інтерактивну карту для всесвітньої організації Project HOPE

Інтерактивна карта Project Hope

У липні 2022 року спеціалісти ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” завершили роботу над створенням інтерактивної карти для всесвітньої організації у сфері охорони здоров’я та гуманітарної допомоги Project HOPE. Ресурс призначений для презентації результатів діяльності організації в Україні після початку повномасштабного російського військового вторгнення, 24 лютого.

Після початку повномасштабного вторгнення росії, Project HOPE підтримала 89 закладів у різних областях України, загальною вартістю більше ніж 6 мільйонів доларів. До прикладу, організація провела реконструкцію у двох закладах в Ірпені та Бучі та задонатила чотири автомобілі для транспортування медичного персоналу і пацієнтів.

Завданням спеціалістів ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” було візуалізувати діяльність Project HOPE. Тому, найперше, на інтерактивну карту були нанесені усі заклади, які отримали допомогу, із детальною інформацією про них: категорія, адреса, код ЄДРПОУ, уповноважена особа та контакти.

Інтерактивна карта Project Hope

Також ресурс містить стрічку новинних повідомлень із зазначеними датою, вартістю допомоги, коротким описом події та фотозвітом.  Користувач може відфільтрувати новини, обравши назву закладу, який цікавить, донора чи програму, в рамках якої надано допомогу.

На інтерактивній карті області, а також при масштабуванні карти – громади, розфарбовані різними кольорами, в залежності від кількості закладів на території, які отримали різного роду підтримку від Project HOPE. Додатково на карті на рівні областей, районів і територіальних громад було реалізовано функцію обліку грошової допомоги.

Інтерактивна карта Project Hope

Організація Project HOPE заснована в 1958 році. Її діяльність, яка триває понад 60 років, спрямована на розв’язання світових проблем охорони здоров’я. Таким чином, Project HOPE надає прямі медичні послуги, постачає обладнання для закладів охорони здоров’я, а також проводить навчання для медичних працівників.

Дякуємо організації Project HOPE за довіру та сподіваємося на нові спільні проєкти у майбутньому.

Comments are closed.
Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×