Wdrożone produkty

Геоінформаційна система управління земельним банком Старомлинівської сільської громади 

Замовник: Старомлинівська сільська рада

Дата впровадження: грудень 2021 року.

Результати:

В рамках надання послуг з проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення на території Старомлинівської громади Волноваського району Донецької області, спеціалісти ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” розробили геоінформаційну систему земельного кадастру Старомлинівської громади.

Використовуючи геоінформаційної системи управління земельним банком, фахівці відділу земельних відносин  можуть легко систематизувати данні про земельні ділянки, їх власників та орендарів. Інструменти інформаційної панелі ресурсу дозволяють здійснювати пошук необхідних відомостей про земельні ділянки громади в близько 20 державних реєстрах, а також фільтрувати ділянки за кадастровим номером, площею, цільовим призначенням та іншими параметрами. 

Таким чином земельний кадастр забезпечує можливість здійснювати повний аудит та аналіз земельних ресурсів громади, формувати аналітичні звіти, і, найголовніше, виявляти ризики щодо порушень законодавства, ухилянь від сплати оренди, що призводять до втрат із бюджету громади.

Геоінформаційна система управління земельним банком Любашівської селищної громади

Замовник: Любашівської селищна рада

Дата впровадження: грудень 2021 року.

Результати:

У співпраці спеціалістів ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” та фахівців Відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища Любашівської селищної ради було створено та впроваджено геоінформаційну систему управління земельним банком Любашівської громади.

Основною цінністю створеного ресурсу для громади є можливість упорядкувати дані щодо земельних ресурсів та спростити ведення діловодства фахівцям відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища. Геоінформаційна система земельного кадастру забезпечує ефективний контроль наданих дозволів на виготовлення документації, що стосуються приватизації  чи продажу ділянок, зміни власника чи цільового призначення, відведення ділянок із земель державної та комунальної власності тощо.

Геоінформаційної системи управління земельним банком містить інформацію із понад 20 державних реєстрів та джерел інформації, а саме Реєстру Державного земельного кадастру та Публічної кадастрової карти України, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру обтяжень рухомого майна, Реєстру судових рішень, податкових реєстрів тощо.

Геоінформаційна система управління земельним банком Заслучненської сільської територіальної громади

Замовник: Заслучненська сільська рада

Дата впровадження: грудень 2021 року.

Результати:

Спеціалісти компанії “МагнетікВан Муніципальні Технології” у співпраці із Заслучненською сільською радою успішно реалізували проєкт по впровадженню геоінформаційної системи управління земельним банком Заслучненської громади.

Ресурс призначений для здійснення збору і систематизації даних щодо сформованих земельних ділянок та прав на них, в межах території Заслучненської громади Хмельницького району Хмельницької області. Таким чином геоінформаційна система містить інформацію про власників та орендарів земельних ділянок, їх статус, нормативну грошову оцінку, терміни дії договорів оренди тощо.

Завдяки впровадженому продукту громада отримала можливість здійснювати детальний моніторинг земельних ресурсів громади та приймати ефективні рішення щодо них.

Геоінформаційна система містобудівного кадастру Дрогобицької територіальної громади  

Замовник: Дрогобицька міська рада

Дата впровадження: грудень 2021 року.

Результати:

У співпраці відділу містобудування та архітектури Дрогобицької міської ради та компанії “МагнетікВан Муніципальні Технології” було створено та наповнено просторовими даними геоінформаційну систему містобудівного кадастру Дрогобицької територіальної громади.

Геоінформаційна система забезпечує публічність у веденні містобудівної діяльності, адже надає громадянам доступ до інформації про стан довкілля, ринок нерухомості, транспорт тощо. Таким чином допомагає спільно розв’язувати проблеми, пов’язані із земельним фондом, та підвищувати комфорт проживання для населення.

Своєю чергою геоінформаційна система спрощує роботу спеціалістів відділу містобудування та архітектури, шляхом впровадження електронних сервісів реєстрації та обміну просторовою інформацією. Також ресурс надає оперативний доступ до актуальних відомостей, необхідних для прийняття рішень у містобудівній діяльності.

Геоінформаційна система містобудівного кадастру Коростенської міської ради 

Замовник: Коростенська міська рада

Дата впровадження: вересень 2021 року.

Результати:

Спеціалісти компанії “МагнетікВан Муніципальні Технології” спільно з відділом архітектури та містобудування Коростенської міської ради впровадили геоінформаційну систему містобудівного кадастру Коростенської міської громади.

Геоінформаційна система є єдиною точкою доступу до містобудівної документації, такої як: генеральні плани населених пунктів, історико-архітектурний опорний план, план зонування, детальні плани територій, топографо-геодезична основа та адресний реєстр громади.

Ресурс забезпечує доступ спеціалістів відділу архітектури до актуальних даних, які необхідні для здійснення містобудівної діяльності.  А також дозволяє оптимізувати роботу фахівців відділу, через автоматизацію процесів ведення реєстрів містобудівних умов та обмежень, будівельних паспортів, проєктів відведення земельних ділянок тощо.

 

 Інтерактивна туристична карта
Радомишльської міської територіальної громади

Замовник: Виконавчий комітет Радомишльської міської ради Житомирської області

Дата впровадження: жовтень 2021 року.

Результати:

Спеціалісти компанії “МагнетікВан Муніципальні Технології” здійснили розробку інтерактивної туристичної карти Радомишльської міської територіальної громади та надали послуги навчання для працівників Радомишльської громади щодо роботи та підтримки інтерактивної мапи.

Впроваджений картографічний ресурс є інструментом збереження і накопичення туристичної інформації та візуалізації туристичної інфраструктури Радомишльщини, а також служить інструментом залучення іноземних туристів завдяки можливості переглядати карту українською, англійською й польською мовами.

Геоінформаційна система інвестиційної привабливості Радомишльської міської територіальної громади

Замовник: Яцьківська Олена – начальниця відділу економічного розвитку, транспорту, міжнародного співробітництва, проєктно-інвестиційної та інформаційної діяльності Радомишльської міської ради

Дата впровадження: жовтень 2021 року.

Результати:

ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” здійснило розробку геоінформаційної системи інвестиційної привабливості Радомишльської територіальної громади Житомирської області для підвищення інвестиційного потенціалу Радомишльщини.

Даний цифровий ресурс візуалізує інвестиційний клімат Радомишльської громади й містить описи кожного проекту з можливістю отримання розширеної інформації. Доступний для ознайомлення Інвестиційний паспорт містить інформацію про конкурентні переваги громади, її економічний потенціал, пріоритетні напрямки для інвестування, інформацію про успішну співпрацю з міжнародними партнерами, інвестиційні пропозиції для інвесторів (земельні ділянки, вільні виробничі площі для оренди чи продажу тощо).
Зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс інтерактивної карти є сучасним інструментом для залучення інвестицій в громаду.

Геоінформаційна система Коростенської міської ради

Замовник: Коростенська міська рада

Дата постачання обладнання: грудень 2020 року. 

Результати:

Розпочато успішну кампанію щодо впровадження геоінформаційної системи Коростенської міської ради Житомирської області.

ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” у визначені терміни здійснило постачання  серверного обладнання для реалізації проекту: „Геоінформаційна система Коростенської міської ради Житомирської області”.

ГІС-спеціалісти ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” вже приступили до розробки програмного забезпечення, яке дозволяє візуалізувати містобудівну документацію та земельний  кадастр Коростенської міської ради.
Використання геоінформаційної системи забезпечить спеціалістам Виконавчого комітету Коростенської міської ради доступ до актуальної інформації щодо містобудівної документації і дасть можливість вирішити питання, пов’язані з земельним фондом громади, залученням інвестицій, розв’язанням спірних питань.

Геопортал містобудівного кадастру Хмельницької області


Замовник: Відділ містобудування та архітектури Хмельницької ОДА

Дата впровадження: лютий 2021 року.

Результати:

Геопортал містобудівного кадастру Хмельницької області забезпечує доступ до геопросторових даних та містобудівної документації області.

На цей час Геопортал містобудівного кадастру Хмельницької області показує Схему планування території Хмельницької області, а саме: План сучасного використання території, Проектний план, Схему транспортних шляхів та інфраструктури, доріг міжнародного, національного та регіонального значення, Схему магістральних трубопроводів, Схему електропостачання, Схему природно-техногенної небезпеки, Схему розташування об’єктів культурної спадщини, публічну кадастрову карту та Стан затвердження містобудівної документації Хмельницької області. Геопортал містобудівного кадастру Хмельницької області передбачає внесення відомостей районного та місцевого рівня (територіальних громад).

Ресурс побудований таким чином, що дозволяє розширювати базу даних наявних об’єктів та будувати нові шари просторової інформації. Геопортал області забезпечує інформаційну підтримку діяльності Відділу містобудування та архітектури Хмельницької ОДА.

Відгук Лозівська міська рада
Відгук Лозівська міська рада

Геопортал містобудівного кадастру Лозівської міської ради

Замовник: Відділ містобудування, архітектури та земельних відносин Лозівської міської ради

Дата впровадження: червень 2020 року.

Результати:

Геопортал містобудівного кадастру Лозівської міської ради забезпечує доступ до геопросторових даних та містобудівної документації Лозівської міської ради. Ресурс покликаний автоматизувати та оптимізувати роботу відділу містобудування, архітектури та земельних відносин. На цей час, Геопортал МБК Лозівської міської ОТГ містить генеральний план міста, детальні плани територій, план зонування території та реєстр містобудівної документації. Ресурс побудований таким чином, що дозволяє розширяти внесені дані, будувати нові шари та додавати об’єкти.

Ситуаційний центр на базі геоінформаційної системи охорони здоров’я міста Тернополя

Замовник: Тернопільська міська рада

Дата впровадження: березень 2020 року.

Результати:

Компанія MagneticOne Municipal Technologies в режимі реального часу співпрацює з Тернопільською міською радою для оперативного реагування та відображення даних про хворих.

Використання ГІС забезпечує доступ до актуальної інформації про режим роботи та місцерозташування аптек та продуктових магазинів. Геоінформаційна система дозволяє знайти найближчу поліклініку чи лікарню та відображає їх графік роботи.

На карті міста позначено маршрути спеціальних перевезень. Окремими блоками представлено інформацію про:

  • Кількість осіб з підозрою на зараження коронавірусом;
  • Кількість осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19;
  • Кількість летальних випадків з діагнозом на Коронавірус COVID-19;
  • Загальна кількість ліжкомісць​​​​​​;
  • Динаміка поширення Коронавірус COVID-19;
  • Контакти гарячої лінії.

Геоінформаційна система охорони здоров’я міста скорочує час на пошук достовірної та оперативної інформації, що стосується поширення коронавірусу у межах Тернополя.

Система допомагає скоординувати дії усіх служб міста,бізнесу, волонтерів та небайдужих громадян в поточних умовах епідемії #covid19.

Геоінформаційна система охорони здоров’я Луцької міської територіальної громади

Замовник: Луцька міська рада

Дата впровадження: червень 2020 року.

Результати:  розроблено та впроваджено спеціалізований медичний картографо-аналітичний ресурс, призначений для збору, збереження, накопичення, аналізу та відображення актуальної інформації про поширення Коронавірусу COVID-2019 на території Луцької міської територіальної громади. Ресурс надає аналітичну інформацію про:

  • кількість госпіталізованих осіб з підозрою;
  • кількість осіб з підтвердженими випадками Коронавірусу COVID-2019;
  • кількість мешканців міста, що одужали;
  • місце розташування аптек та закладів охорони здоров’я.

Геоінформаційна система охорони здоров’я Луцької міської територіальної громади скорочує час на пошук перевіреної та оперативної інформації, що стосується поширення коронавірусу у межах ОТГ.

Ситуаційний центр на базі геоінформаційної системи охорони здоров’я Закарпатської області

Замовник: Закарпатська ОДА

Дата впровадження: травень 2020 року.

Результати: впроваджено сучасний інструмент моніторингу та попередження надзвичайної ситуації у межах Закарпатської області. Багатофункціональним ядром операційного центру виступає геоінформаційна система охорони здоров’я Закарпатської області. Основні завдання ГІС:

  • реєстрація інцидентів, аудитів устаткування та інструментів;
  • візуалізація даних про поширення пандемії/надзвичайної ситуації;
  • можливість прокладання коротких маршрутів спецтранспорту;
  • прогнозування та аналітика можливих наслідків;
  • збереження просторових даних про територію.

Результати аналізу відображаються на великому екрані. Основне призначення такого комплексу – організація оперативного аналізу інформації з подальшим реагуванням і прийняттям управлінських рішень, а також контроль і моніторинг об’єктів різної природи, ситуацій та інші функції. 

Геопортал містобудівного кадастру Тернопільської міської об’єднаної громади

Замовник: Управління містобудування та архітектури Тернопільської міської ради

Дата впровадження: грудень 2019 року.

Результати: Завдяки впровадженню публічного Геопорталу містобудівного кадастру спеціалісти Управління містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради отримали новітній інструмент для роботи з містобудівною документацію. Даний ресурс забезпечує публічність у веденні містобудівної діяльності, тернополяни матимуть можливість переглядати інформацію про стан довкілля, ринок нерухомості, транспорт, історико-архітектурні пам’ятки, заклади харчування, туристичні об’єкти лише перейшовши за посиланням.

Геоінформаційна система „Інтерактивна карта природо-заповідного фонду Тернопільської області”

Замовник: Управління екології та природних ресурсів

Дата впровадження: грудень 2019 року.

Результати: Інтерактивна карта природно-заповідного фонду Тернопільської області дозволяє працівникам Управління екології та природних ресурсів отримувати відомості про правовий статус, режим, належність, географічне положення, кількісні та якісні характеристики об’єктів природно-заповідного фонду. Усі ці різноаспектні дані об’єднані на одній карті, що забезпечує максимальну зручність та постійну готовність до роботи.

Геоінформаційна система обліку активів Нестерівської сільської ради

Замовник: Нестерівська сільська рада

Дата впровадження: травень 2017 року.

Мета проекту:

  • підтримання в актуальному стані даних про управлінську, побутову та виробничу інфраструктуру Нестерівської сільської ради;
  • отримання інформаційної підтримки та оперативний доступ до просторової бази даних та необхідних землевпорядних документів через мережу Інтернет;
  • пришвидшення та підвищення ефективності процедури прийняття рішень у галузі сільського господарства та будівництва;
  • планування діяльностість по обслуговуванню та ремонту шляхів сполучення та адміністративних будівель;
  • ведення бази даних інженерних мереж, попередження аварійних ситуацій;
  • дотримання регламентів забудови (електронна карта  візуалізує охоронні зони навколо інженерних мереж).

Результати: впроваджено сучасний інструмент управління головним скарбом українського села – його земельними та трудовими ресурсами. Інтерактивна карта відображає просторову інформацію, актуальну для керівника в апараті Нестерівської сільської ради з можливістю оперування тематичними шарами мапи та редагування змісту.

Інтерактивна туристична карта Тернопільської області

Замовник: Відділ туризму Тернопільської обласної державної адміністрації.

Дата впровадження: вересень 2018 року.

Результати: впроваджено картографічний веб-продукт, призначений для збереження, накопичення і відображення туристичної інформації. Мапа складається з системи географічних даних і туристичних об‘єктів з чисельними пам‘ятками, додатковою інформацією туристичної інфраструктури та можливістю детального ознайомлення з цими об‘єктами.

Медична геоінформаційна система поширення кліщових інфекцій

Замовник: Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського.

Дата впровадження: лютий 2018 року.

Мета проекту: 

  • створення платформи для фіксації, зберігання та відображення даних про місця поширення збудників кліщових інфекцій;
  • здійснення аналізу морфометричних показників кліщів у якості діаграм та графіків з використанням інструментів системи;
  • систематичний моніторинг, облік і контроль за медико-географічною ситуацією досліджуваного регіону;
  • здійснення просторового аналізу поширеності хвороб спричинених кліщами (бабезіозу, анаплазмозу, піроплазмозу та ін.) та нагляду за реальними загрозами для здоров’я населення.

Результати: впроваджено спеціалізований медичний картографо-аналітичний ресурс, призначений для збору, збереження, накопичення, аналізу та відображення інформації про поширення кліщових інфекцій певного регіону. Мапа надає аналітичну інформацію про широкий спектр кліщових інфекцій з метою досягнення всеохоплюючого погляду на сучасну ситуацію з інфекційними хворобами та їх впливом на здоров’я людей і тварин.

Інтерактивна карта управління комунальним майном міста Тернополя

Замовник: Управління обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради.

Дата впровадження: вересень 2017 року.

Мета проекту: 

  • здійснення автоматизованого обліку об’єктів комунальної власності;
  • здійснення моніторингу структурних змін у комунальному секторі економіки міста;
  • забезпечення контролю за ефективним використанням об’єктів комунальної власності;
  • забезпечення реалізації управлінських рішень, відкритість та прозорість інформування про стан комунального господарства міста.

Результати: впроваджено автоматизовану картографічну систему збору, обліку, накопичення, оброблення та відображення інформації про комунальне майно міської громади міста Тернополя. Веб-карта включає понад 1000 об’єктів комунальної власності, виступає максимально лаконічним інструментом впорядкування великої кількості просторової інформації та сприяє підвищенню ефективності використання міського майна.

Інтерактивна карта управління комунальним майном

Інтерактивна навчальна карта „Історія становлення території України. Історія Тернопільщини. Історія м. Тернополя”

Замовник: Управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Дата впровадження: вересень 2018 року.

Мета проекту: 

  • візуалізація історичних місць та подій, в тому числі змін державної території України за допомогою картографічних, фото- та відеоматеріалів, нанесених на одну карту;
  • впровадження інтерактивних методик навчання з широкими можливостями комбінування, обробки та демонстрування різного роду просторової інформації;
  • стимулювати бажання вивчати історію краю та країни, формувати національну свідомість, власну ідентичність, патріотизм та любов до рідної землі, свого народу, бажання працювати задля держави, готовність її захищати;
  • виховувати повноправного громадянина – патріота України, який здатен вільно орієнтуватися в суспільному житті та усвідомлювати свою роль та відповідальність перед суспільством та державою, знати її історію і відстоювати її честь;
  • привернути увагу до багатої історико-культурної спадщини рідного краю (замки, палаци, сакральні пам’ятки тощо).

Результати: використовуючи  сучасні досягнення веб-картографії та програмування створено доступний засіб навчання, покликаний систематизувати та візуалізувати ключові події з історії України, Тернопільщини та міста Тернополя: територіальні зміни, досягнення дипломатії, культури.

Інтерактивна карта „Дерев’яні храми Тернопільщини”

Замовник: Управління внутрішньої політики, релігії та національностей Тернопільської обласної державної адміністрації.

Дата впровадження: серпень 2018 року.

Мета проекту: 

  • створення просторової електронної бази даних пам’яток дерев’яної сакральної спадщини Тернопільщини;
  • візуалізація сучаного стану дерев’яних храмів Тернопільщини за допомогою картографічних, фото- та відеоматеріалів у якості геоінформаційної системи;
  • створення єдиного інформаційного поля для спільноти пошановувачів дерев’яної архітектури;
  • впровадження інтерактивних технологій візуалізації інформації з широкими можливостями комбінування, обробки та демонстрування просторових даних сакрального змісту;
  • привернути увагу суспільства до багатої сакральної спадщини рідного краю.

Результати: Використовуючи сучасні методи картографування та інформаційних технологій створено доступний інструмент фіксації, обліку, систематизації, збереження та візуалізації інформації про дерев’яні храми Тернопільщини. Ресурс, з одного боку, дає просторове уявлення про характер розповсюдження дерев’яних храмів по території Тернопільської області, а з іншого – можливість донесення інформації до широкого кола користувачів завдяки його публічності.

Інтерактивна карта втрачених (зруйнованих) історико-архітектурних пам’яток Тернопілля

Замовник: Управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей Тернопільської ОДА

Дата впровадження: грудень 2019 року.

Мета проекту: проект покликаний привернути увагу суспільства до проблем охорони та збереження архітектурних пам’яток Тернопілля.

Результати: Запрошуємо у мандрівку до втрачених історико-архітектурних пам’яток Тернопільщини, де на інтерактивній карті оживають остаточно зруйновані замки, палаци, сакральні пам’ятки, ратуші та інші, на жаль вже зруйновані пам’ятки. На карті відображається детальна інформація про об’єкт разом з його фотографією, тому користувач має наочну можливість оглянути та вивчити пам’ятку, яка його цікавить.

Інтерактивна карта „Де на Тернопільщині можна перевіритися на ВІЛ-статус?”

Замовник: MagneticOne.org

Дата впровадження: грудень 2018 року.

Мета проекту: 

  • ознайомитись жителям міста із розташуванням закладів де можна пройти перевірку на ВІЛ-статус.;
  • наполеглива рекомендація кожному, хто мав хоча б найменший ризик інфікуватися – обстежитись на ВІЛ;
  • своєчасний діагноз та застосування терапії, життя хворих значно покращується, і його тривалість може сягати тривалості життя неінфікованих людей

Результати: Благодійний фонд “MagneticOne.Org” спільно з MagneticOne Municipal Technologies та Спеціалізованим амбулаторно – поліклінічним відділенням профілактики та лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу КУТОР “Тернопільський обласний наркологічний диспансер” розробили інтерактивну карту „Де на Тернопільщині можна перевіритися на ВІЛ-статус?

Геопортал містобудівного кадастру Тернопільської області

Замовник: Управління містобудування та архітектури Тернопільської обласної державної адміністрації

Дата впровадження: квітень 2019 року.

Мета проекту: 

  • забезпечення публічності у веденні містобудівної діяльності, спільне вирішення проблем області;
  • забезпечення доступу громадян до інформації про стан навколишнього природного середовища та природних ресурсів області, транспортну та інженерну системи, із отриманням актуальних та достовірних інформаційно-довідкових і пізнавальних геоінформаційнійних послуг;
  • автоматизація процесу ведення реєстру адрес, адресного плану міста, реєстру вулиць та об’єктів завдяки підсистемі реєстрації адрес;
  • здійснення централізованого керування даними про об’єкти містобудування, об’єднані в класи однотипних просторових даних завдяки підсистемі ведення бази геопросторових даних об’єктів містобудівного кадастру;
  • забезпечення оперативного доступу, адміністрування та актуалізації планово-картографічних даних, ортофотопланів, цифрових та електронних карт.

Результати: Геопортал містобудівного кадастру Тернопільської області – картографічний інтернет-ресурс, який виступає єдиною точкою доступу до великої кількості інформаційних джерел даних з системою інструментів перегляду та пошуку географічної інформації, її візуалізації, завантаження та поширення. Основною особливістю геопорталу є його націленість на роботу з великими обсягами даних для створення спеціалізованих галузевих і тематичних рішень у галузі містобудівного та земельного кадастру, для оперативного управління розвитком території, визначення місцезнаходження інвестиційних майданчиків, моніторингу результатів діяльності органів влади тощо.

Геоінформаційна система Байковецької ОТГ

Замовник: Баковецька ОТГ

Дата впровадження: травень 2019 року.

Мета проекту: 

  • отримання інформаційної підтримки та оперативного доступу до просторової бази даних та необхідних землевпорядних матеріалів;
  • отримання об’єктивної оцінки стану земельних ресурсів, удосконалення системи обліку земельних ділянок;
  • пришвидшення та підвищення ефективності процедури прийняття рішень у галузі сільського господарства та будівництва (вибір земельної ділянки для відведення у власність, під житлову забудову та ін.);
  • управління життєво важливими процесами громади з мобільного телефона.

Результати: Геоінформаційна система Байковецької ОТГ – якісне управлiння наявними ресурсами (трудовими, земельними, економiчними) для планування розвитку i оперативного управлiння всiма сферами життєдiяльностi об’єднаної територіальної громади ОТГ.

Інтерактивна карта храмів Тернопільщини

Замовник: Управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей Тернопільської ОДА

Дата впровадження: грудень 2019 року.

Результати:

Інтерактивна карта храмів Тернопільської області розповість про всю палітру сакральних пам’яток краю. Завдяки ресурсу кожен його користувач може ознайомитися з історією, архітектурним стилем, інформацією про місце розташування, сучасний стан та фундаторів святинь Тернопілля.

Представлені рішення орієнтовані на зацікавлених людей, які хочуть отримувати знання з історії, шляхом використання інтерактивних технологій – школярів, студентської молоді, туристів, поціновувачів архітектури.

Коротка інформація

[contact-form-7 id=”10714″ title=”Форма партнерства”]

 

×