Сьогодні, у нашому світі не обійтися без інструментів, які ефективно економлять нам час і створюють комфортні умови для життя. Зараз, ми маємо можливість спостерігати, як розвиваються інші країни, які технології вони запроваджують для своїх громадян і які можливості вони отримують.

Роздумуючи про ці питання, виникла іде створення такої компанії яка б задовольнила ці потреби комплексно й на території України.

MagneticOne Municipal Technologies

MagneticOne Municipal Technologies– це підвищення якості життя мешканців міст та його управління.

Ми пропонуємо наступні рішення: систему оцінки якості обслуговування громадян, програму збору даних про витрати енергоресурсів, автоматизацію навчальних закладів, автоматизацію медичних закладів, гарячу лінію допомоги з комунальних питань, електронний гаманець та інші проекти, які є необхідні для підвищення добробуту нашої держави.

 

 

 

Компанія має базу договорів із вендорами, котрі створюють програмне або апаратне забезпечення для використання в муніципальних масштабах.

Ми пропонуємо стати партнером компанії кожному місту, громаді, області та всім зацікавленим особам, щоби розвивати своє середовище працюючи на благо його мешканців.

 

 

Зі своєї сторони ми гарантуємо:
– Організацію механізму впровадження проектів;
– Юридичний супровід проекту;
– Індивідуальний підхід до кожного органу управління містом;
– Навчання службовців та відповідального персоналу;
– Комплексну оперативну технічну підтримку 24/7.

Залишити відовідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>