10.05.2017 у Тернополі відбувся Міжнародний Інвестиційний Форум «Тернопільщина Invest-2017» У форуму взяли участь представники 27 країн — серед них понад три десятки дипломатів, з яких, вісім надзвичайних та повноважних послів, генеральні та почесні консули іноземних держав в Україні. Наша компанія, котру представляли Руслан Савчишин та Катерина Бігняк, мала нагоду відвідати форум.

Ця подія вважається однією із найбільш очікуваних у секторі економіки краю, адже дозволяє максимально широко представити потенціал Тернопільщини, як позитивного регіону для капіталовкладень.

Про що говорили на форумі?

На форумі розглядали такі теми, як перспективи залучення інвестицій у місто для фінансування інфраструктурних проектів й проектів малого й середнього бізнесу, реалізацію інвестиційного та експортного потенціалів: можливості для регіонів та іноземних партнерів та багато інших цікавих тем.

Ми, зі свого боку, мали можливість бути доповідачем на форумі, на тему: «Новітні інформаційні технології в управлінні містом». Нами були представлені проекти, котрі можуть покращити процеси автоматизації медичних, освітніх і інших державних установ. Було запрезентовано новостворений інноваційний продукт — інтерактивні карти, як один із сучасних інструментів управління земельними та трудовими ресурсами.

За висновками доповіді, проекти, які покращують систему автоматизації державних установ, однозначно потрібні в кожному місті.

Загалом, форум пройшов дуже позитивно, були цікаві обговорення, можливість поспілкуватися з різними потенційними партнерами, а також проведено переговори щодо співпраці безпосередньо на місці заходу.

Залишити відовідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>