Новітнє рішення, яке полегшить роботу працівникам десятків державних установ, підприємствам та виробництвам. Програмне забезпечення «Реєстр комунального майна» допоможе автоматизувати збір даних про витрати енергоресурсів, створювати проектні описи будівель та вести їх облік для глибшого аналізу, порівнювати показники даних та оптимізувати витрати. Також варто зазначити, що програму легко освоїти.

Про що йдеться?!

З нашої точки зору, програмний продукт є ефективним сучасним інструментом.

Його функціональні можливості забезпечують прозору і просту політику обліку й економії енергоресурсів, на які витрачаються кошти з державного бюджету. З допомогою програми «Реєстр комунального майна» керівники або менеджери організацій зможуть швидко збирати дані про споживання ресурсів у будівлі, глибше аналізувати ефективність їхнього використання та швидше реагувати на аномалії.

Програма працює, як в автоматичному, так і в ручному режимі. Перевага автоматичного режиму передбачає інтеграцію з лічильниками, сенсорами, котрі передають дані. У ручному режимі ввід даних відбувається через веб інтерфейс або мобільний додаток.

З допомогою двох режимів функційності, Ви отримуєте повноцінний аналіз із даними зовнішнього середовища, описами будівель та їхніх процесів. Усе це і сприяє знаходити аномалії в споживанні та створює можливості для економії.


А тепер про конкретні цифри на конкретному прикладі.

З допомогою системи було проаналізовано енерговитратність м. Львів. У разі використання ручного режиму економія становить мінімум 3–5 %, хоча може дійти до 15 %, під час автоматичного в перший рік використання — до 5–10 %.За умови такого розвитку подій, економія для міста може становити до 25–30 млн грн на рік. Ручний і автоматичний режими — це різні умови, за якими надається сервіс.

Ми рекомендуємо такі сценарії використання системи:

  • перехід на щоденний або погодинний аналіз й збір показників із місячного;
  • паспортизація будівель та їх інвентаризація;
  • автоматичне визначення аномалій на довільній кількості об’єктів;
  • експрес енергоаудит із відкриттям даних для залучення інвестицій;
  • огляд історія впроваджень й заходів, які відбулися за останні 10 разів до кожної будівлі;
  • комплексний енергоменеджмент рівня міста.

Отож, при використанні програми «Реєстр комунального майна» Ви можете ефективно управляти витратами, економити та використовувати бюджет для інших необхідних речей у вашому середовищі. Автоматизація вашого міста — це ще один крок до покращення його добробуту та формування інвестиційної привабливості для інвесторів.

Залишити відовідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>