Рішення “Оцінка якості послуг” набуває все більшої популярності, серед медичних закладів Тернополя.

Про рішення.

Одним з елементів системи є наклейка, що міститься на вхідних дверях у кабінет лікарів, які приймають пацієнтів. На ній знаходиться запитання до відвідувача (пацієнта) лікарні, чи задоволений він обслуговуванням, чи ні.  Щоб поставити свою оцінку, відвідувач може скористатись QR-кодом із посиланням на web-сторінку рішення, де він, може залишити повідомлення про проблему, або ж зателефонувати за вказаним номером.

Зібрані дані система візуалізує у вигляді таблиць та графіків, які дозволяють управлінню лікарні побачити, де є основні проблеми обслуговування (на думку пацієнтів) та хто саме є керівником проблемної ділянки/підрозділу та приймати на основі цих даних управлінські рішення. Також рішення візуалізує тенденцію змін оцінки лікаря, відділу, лікарні та дозволяє порівнювати їх.

Зараз системою користується 10 медичних закладів та понад 150 лікарів м. Тернополя.

Громадяни Тернополя відгукуються про неї, як про те рішення, яке принесе місту покращення обслуговування в державних установах, зменшення корупції та халатності й підвищення позитивного ставлення до цих установ.

Результат впровадженого рішення.

На сьогоднішній день проголосувало більше 1000 відвідувачів лікарняних закладів з чого визначено рейтинг лікарів із позитивними відгуками та негативними.

Аналізуючи дані показники стає очевидним, що позитивних відгуків є більше чим негативних. Завдяки впровадженню системи, керівники установ, можуть бачити ім’я та фамілію лікарів, які мають негативні оцінки, та можуть робити певні висновки щодо їхньої діяльності.

Система спрямована на формування відповідальності у спеціалістів своєї справи та створює умови здорової конкуренції у державному секторі.

Звичайно, є і негативні відгуки про впровадження такої системи, аргументуючи це тим, що такі дії можуть призвести до еміграції та занепаду медицини в державі.

Усе ж таки, більша кількість населення вважає, що система працює на благо людства і сформує прозору та нову політику в обслуговувані населення.

Плани розвитку проекту.

Зараз розробники працюють над вдосконаленням системи “Оцінка якості послуг”. У планах є запровадження її в інших можливих структурах: ресторанах, їдальнях, маршрутках, потягах тощо.

Компанія MagneticOne Municipal Technologies відкрита на співпрацю щодо впровадження нових ідей для формування розумних міст України.

Залишити відовідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>